Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik Justin Bieber dal a...

Melyik Justin Bieber dal a kedvencetek?

Figyelt kérdés

Én az összes dalát imádom Justinnak, köztük a Love Yourself, Sorry, Baby, Love me, Never say never, Favorite girl, As long as you love me, Beauty and a beat, What do you mean, One time, Let me love you, JB Despacito, nagyjából ez a 12 a kedvenc számom! Nektek melyik?

Bieber elvette Hailey Baldwint, szép pár! De talán Selenával jobban összeillettek, ők tudják :)



2019. ápr. 26. 20:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem aki utálja Justint, hanem hogy melyik a kedvenc számotok tőle! Elegem van a trágár választ adókból!
2019. ápr. 26. 20:37
 2/7 anonim ***** válasza:
A hozzászólóknak igazuk van, de mivel széttrollkodták a kérdésedet (én is) ott van az a behajtani tilos tábla a válaszok mellett, jelentsd a válaszokat, mert nem a szabályzatnak megfelelően válaszoltak.
2019. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az egyetlen ami szerintem egészen jó, az a Love Yourself.

https://www.youtube.com/watch?v=oyEuk8j8imI

2019. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az egyetlen? Sztem mind k..va jó!
2019. ápr. 27. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy neked mind kva jó attól még valakinek lehet hogy csak egy száma nem sérti a fülét. Próbáld meg ezt elfogadni kislány :)
2019. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg tenyleg hallgatja ot valaki? Azthittem 2012ben hagytuk ot. Gya!
2019. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziaa! Én is nagyon szeretem az összes JB számot, már nagyon régóta, de most talán amik így a kedvenceim lettek az az All That Metters, Memphis, Confident, No Sense, Take you. Ha nem ismerted őket, remélem tetszeni fognak! :)
2019. júl. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!