Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Játék szintetizátor jó valamire?

Játék szintetizátor jó valamire?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék megtanulni játszani, de nézegettem a digitális zongorák árát, és kezdőknek is 30 ezernél kezdődik. Még most nem szeretnék ennyit rááldozni, főleg, hogy az alapokat sem tudom. Persze, fogok venni egy olyat, csak amíg gyűjtök rá, addig egy ilyen gyerekeknek valón lehet "gyakorolni", vagy tök hülyeség lenne?

2019. máj. 3. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ahogy a neve is mutatja, játékra másra nem!

El pötyögni rajta egy kézzel egy ujjal a boci boci tarkát.

2019. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Semmire.
2019. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valami kezdőknek való, de mégis minőségi szintetizátort/digitálus zongorát esetleg tudtok ajánlani?
2019. máj. 4. 16:30
 4/11 anonim ***** válasza:
hulyeseget beszelnek az elottem irok. barmilyen billentyus hangszer ami azt a hangot adja ki amelyiket leutod jo jatszani. csak annyi a problema a jatekzongorakkal, h rovidek. hasznaltan mar 5-6 ezer korul is lehet kapni szintit, vegyel azt. azzal meg tudsz tanulni 2 kezzel jatszani. amugy sem ordogtol valo dolog a zeneles.
2019. máj. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

#4 szimplán hazudik.

Az ilyen pár ezer forintos játékok rengeteg dologban különböznek egy valódi zongorától, ami miatt teljesen alkalmatlanak a tanulásra.

Ezek közül csak NÉHÁNY fontosabb:

- Nincs elég oktáv, hogy valódi darabokat eljátssz

- Túl kicsik a billentyűk, hogy a helyes kéztartást megtanulhasd

- Nincs kalapácsmechanika, így puhák a billentyűk, nem tudod a játékérzetet megtanulni

- Nem nyomásérzékenyek, azaz akármilyen gyengén vagy erősen nyomod a billentyűket ugyanazt a dinamikát adja, így nem tudod a különböző dinamikákat megtanulni

- Iszonyú rosszul szólnak, ami a legkevésbé sem inspirál a gyakorlásra

2019. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mojjo ***** válasza:
Az a helyzet, hogy az egyesnek és az ötösnek van igaza, a négyes valamit nagyon benézett...
2019. máj. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
@6 ez azért igy nem túl értelmes. A 30 ezret sokallod, de minőségit vársz. Szintetizátornál kezdődik a használható120 körül. De ha használt is jó akkor 30-50 ezerért elég korrekt kis hangszereket ki lehet fogni.
2019. máj. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg annyit hozzáfűznek a @4-es válaszolohoz hogy a játék szintiken legtöbbször csak 1-3 hangot lehet egyszerre lenyomni, mivel többet nem érzékel egyszerre, még azért ha akár több oktavos is a szinti akkor is egy szi te alapabb darabhoz is kell azért egy 4 billentyű egyszerre nem ritkán.
2019. máj. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mojjo ***** válasza:
@7: Szerintem ezt nem nekem akartad címezni ;)
2019. máj. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, gyorsan gépeltem és véletlen elírtam. A 3asnak szántam.
2019. máj. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!