Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismeritek az A Perfect Circle...

Ismeritek az A Perfect Circle együttest? Ha igen mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Gondolom aki vágja,az a Tool-t is mert ugyanaz az énekes. Ha választanod kéne a 2 közül melyik lenne?
2019. máj. 15. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Bírom őket. Amit az új albumukról hallottam, attól mondjuk nem dobtam el magam, meg sem hallgattam még az egész lemezt, mindenesetre vannak jó anyagaik. Az egész Thirteenth Step egy nagyon jó album. A kedvenc számom tőlük a Blue című, ahhoz készült egy fanmade videoklip is, ami nagyon el lett találva.

A Tool és az APC közül egyértelműen a Tool-t szeretem jobban. A Tool gyakorlatilag a kedvenc rock/metál bandám, szóval nem kellett sokat gondolkoznom a válaszon.

2019. máj. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én keveset hallottam még tőlük,de az tetszik.

A Tool-nak már végignyomtam az összes albumát,csak pár olyan szám van aminek mondjuk nem tetszik a refrénje vagy valami.

Az új album,aug 30-án jön ki,ha végre nem hazudott Maynard :D Pont a szülinapom

2019. máj. 15. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Régen hallgattam sokat,depisebb korszakomban,16-18 éves koromban. Mivel nem voltam túl jól lelkileg,ezért felzaklat kicsit ha most hallom. De talán a PC nem annyira lehangoló, szóval azt jobban komázom.

30/n

2019. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem pont az a "depisebb" hangulatú. A Tool inkább olyan elgondolkodtató
2019. máj. 16. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!