Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért számít a mulatós zene...

Miért számít a mulatós zene rossznak?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy szeretem, csak kíváncsi vagyok. Mindenki konzekvensen utálja, de a legtöbb ember, aki utál valamit, meg se tudja fogalmazni, hogy miért, vagy lerendezi azzal, hogy "ez sz**r". Szóval miért? Mert például a popzenét is sokan automatikusan rossznak tartják, de azzal én nem értek egyet, és sokan mások sem. Akkor mi a különbség?Miért tartja a mulatóst mindenki rossznak?
2019. máj. 18. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Azért ez így elég tág h mulatós.
2019. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Égő akár a népzene cigány egyéb szul gagyi pop gagyi rep kommersz teknô egyéb erőltetett vonal . Vigyorognak ósdi buta szöveg a k9cdmatöltelék prolik meg makkoscipős vállalkozók ropnak . Hányinger .
2019. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De a kérdés, hogy miért. Gagyi pop. És mi van, ha csomó ember szerint a pop se gagyi?
2019. máj. 18. 21:34
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Ízlések és pofonok. Amúgy én nem vettem észre, hogy mindenki utálná, hiszen akkor minek létezne és miért hallgatná annyi ember? Meg szerintem nagyon indokolni se kell, hogy valaki miért utálja, egyszerűen ízlés kérdése.
2019. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak úgy értem, van egy bizonyos társadalmi megítéltsége.
2019. máj. 19. 12:59
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a sok egyforma, akkordnyomogatós,dobgépes-szintis alapos,néha egymás dalait játszó,playback-es előadó miatt.

(Bár a playback lehet csak a tv-s felvételeknél,van ki tudja.)

Nekem a szövegek is elég indokolatlanok.


Meg gondolom összekötik bizonyos embertípussal a műfajt.

2019. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi az átgondolt, alapos választ!
2019. máj. 20. 21:31
 8/11 MolotovPunk ***** válasza:
Élvezhetetlen szövegileg is igénytelen egyszerű stílus.Lényegében random hasonló szövegek egyszerű megszerkesztett zenével.Lakodalomban is nehezen bírom ki azt...hát még ha nem ott szól.
2019. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, de más zenékben is van ilyen, nem?
2019. júl. 18. 17:09
 10/11 MolotovPunk ***** válasza:
Mostani rádióban játszott (nyálpop) zenékben vannak ilyenek.Gagyi szöveg,gagyi zene.Ettől még a mulatós zene nem lesz jobb.Ugyanúgy sz-r az is.
2019. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!