Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a különbség a Marshall...

Mi a különbség a Marshall Valvestate széria tagjai között? És milyen erősítő ajánlatok?

Figyelt kérdés
Tesztek alapján nem nagyon találtam... Ráadásul magyar hangszerboltban egy honlapján sem leletem arra hogy kipróbálható lenne akár csak egy is. Vagy egyáltalán melyik erosítőt tudnátok ajánlani tömbe leginkább Green day, AC/DC (ritmus szóló egyaránt), BB.King, Foo fighters, Metallica, Iron maiden stb játszására? Most egy mg10-eset használok, de valami szörnyű gagyi, semmi karaktere nincs. Ezért gondoltam a csöves kombóra, de mivel annak elvileg a 10w-os hangja is hatalmas így az Elofokcsoves re gondolnék. A sok stílus miatt gondoltama a modellezős cuccokra is pl vox vt, marshall code, fender mustang. Vagy a sima csövesekből vagy előfokcsövesekből a Marsall vt széria egyik tagja, origin, dsl1c, vox ac, Fender frontman. Vagy ha egyebet tudnátok ajánlani, az igényeimnek megfelellően. A keretet használtan olyanax 100 körül gondoltam. A válaszokat előre is nagyon köszönöm!!!

2019. máj. 20. 23:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy bármi olyat amivel ki lehet hozni a thrash metálos hangzástól a punkon át a hardrockig. Gitár meg elfelejtettem leírni higy majd egy Vintage V100-asat szeretnék hozzá venni.
2019. jún. 5. 21:03
 2/2 A kérdező kommentje:
A Marshall dsl1c és Origon 5c kombója esetleg? Csöves mind kettő, bár leginkább a dsl1c az ami tetszik
2019. jún. 5. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!