Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tokio Hotel koncertre lehet...

Tokio Hotel koncertre lehet még VIP jegyet kapni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor pontosan hol lehetne személyesen megvenni esetleg online?
2019. máj. 21. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
A hivatalos viszonteladó a Ticketportal, ott kell érdeklődni, hogy kapható-e. Kiemelt ülőhely kapható, külön VIP jegyet nem láttam. Csak a hivatalos oldalról vegyél jegyet, mert csak így van garancia, hogy bejuss.
2019. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A koncertjegy sikerült. A VIP-et a banda hivatalos külföldi oldalán kell, de sajnos hiába próbálkozom nem sikerül a megrendelés. Esetleg ha valakinek már van és tudna segíteni, hogyan kell azt megköszönném.
2019. máj. 23. 01:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a gond? Hogyhogy nem sikerül? Most nem vettem vip-et, de vettem már tőlük korábban, és nem volt semmi gond.
2019. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Wow kb 12 éve az egyik kedvenc együttesem volt.

Régi dalokat játszanak vagy inkább az új vonal megy ezen a turnén ?

2019. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most a régi dalaikat fogják előadni újra hangszerelve. Sajnos nem tudtam megrendelni, egyszerűen nem mentette el az adataimat, pedig mindent jól írtam le, de már le is késtem róla mert eladták az összeset :(
2019. máj. 30. 03:15
 6/7 anonim válasza:
Basszus, miért nem néztem fel ide korábban.. Ékezet van esetleg a nevedben? Nekem ez volt a probléma. mire rájöttem már a falat kapartam
2019. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen és próbáltam ékezet nélkül is, de sajnos úgy sem fogadta el, nem engedett tovább lépni.
2019. jún. 1. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!