Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért tartják az Akelát a...

Miért tartják az Akelát a legallja alkoholista rockerek együttesének?

Figyelt kérdés

Sok oldalon látlm hogy az ottani közönséget elhordják tróger alkoholistának. Ezt igy miért? Meg miért szokás más koncerteken is Akelázni? Illetve miért meglepő ha vki Akelán nem piál?


És nem csak a Hungarian Rocc Memes miatt kérdem ezt hanem ugy unblock



2019. máj. 27. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Mert az Akela közönségének egy tekintélyes része tényleg ebbe a csoportba tartozik, mondom ezt úgy, hogy én is szeretem az Akelát. Főnök az imidzsével azt üzeni, hogy ő is egy közülük. Emellett persze bőven vannak intelligens, tanult emberek is az Akela rajongói között, mert a prosztó imidzs mellett igényes zene és mondanivalóval rendelkező, kreatív szöveg jellemzi a számaikat.
2019. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Ez egyébként ugyan az az Akela ami 25 éve volt? Nem emlékszem milyenek voltak, de akkoriban mindenkiről ezt gondolták aki rockzenét hallgatott. Ja meg le is sátánistáztak természetesen. :D Koncertre meg mindenki drogozni járt, na meg dugni. Azt is Rubint Rékától lehetett megtudni, hogy a sziget egy milyen igénytelen hely, cukros túrórudikat árulnak, és a faszik koszos körömmel ujjazzák a lányainkat. Az ilyet valahogy sosem növi ki magából a társadalom, amit nem ért, amit nem ismer, arról kitalál dolgokat, és hát mindenki magából indul ki. Vannak akiknek elképzelhetetlen, hogy zenélős helyekre a zene miatt járnak az emberek.
2019. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez a "legallja alkoholista rockerek" elég akkurátus leírásnak hangzik. Akár jó értelemben is persze, mert ezt a farkasos dolgot is annak érzékeltetésére találták ki, hogy ők ilyen vad, elállatiasodott, csavargó életfelfogást képviselnek. Szerintem ha bármelyik korai Akela dalszövegből kivágnánk a "farkas" szót és lecserélnénk a "legallja alkoholista rocker" jelzőre nagyjából ugyanúgy értelmes maradna.
2019. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!