Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Class fm adta,2009 utáni...

Class fm adta,2009 utáni magyar szám, először úgy hallatszik, mintha angol, de ahogy folytatódik a dal, úgy közben kiderül, hogy amúgy az eleje is magyar volt. Kellemesen öblös hangú csávó énekli. Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Előbb átfutottam egy listát amit a neten találtam, de ott így hirtelen nem láttam.

Azt hiszem, hogy a magányról énekel a csávó; és nagyon okos, intelligens a szövege.

Előre is köszönöm.



2019. máj. 29. 14:51
 1/1 A kérdező kommentje:

Emberek XD! Megvan!!:)

Amiután kiírtam, utána pár másodperccel bevillant, hogy mintha "Nem"-mel kezdődne a címe, utána tovább gondoltam, és akkor rájöttem, hogy "Nélküled " volt a címe, rá is kerestem, de egyből nem azt dobta ki a Yt, de mire ezt leírtam, hogy ha "Nélküled" is a címe, de ki az előadó, erre beugrott, hogy Diaz Mentha:)


Szóval már megvan!!


DiazMentha : Nélküled

erre gondoltam,e zt kerestem!!:) (régen melóhelyen szólt a rádió, de a terem másik végében volt konnektor, mint ahol ültünk; és ott az eleje tökre külföldinek tűnt:))

2019. máj. 29. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!