Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan magyar ember aki...

Seni123 kérdése:

Van olyan magyar ember aki eltudja rappelni az egész rap godot? Eminemtől.

Figyelt kérdés
Van olyan magyar ember aki eltudja rappelni az egész rap godot? Elkezdtem tanulgatni mer nagyon bejön, kb az első 2 versszakot (olyan 12sort) + a gyors részt tudom ( kicsi hadarással szoval nem a lrgjobb) de megakarom tanulni. Vajon van aki tudja? Ha pl van itt ia olyan esetleg küldene hangfelvételt meghallgatnám :)

2019. jún. 3. 15:33
 1/2 anonim válasza:
100%
Na azt maghallgatnám, ahogy egy magyar rap god-ot énekel! (Főleg hogy jól...) A rap god az egyik kedvenc zeném, és szerintem lehetetlen elénekelni magyarként!
2019. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van a suliban egy srác aki elrappelte a rap god-ot. A számot eredetileg nem ismerem, viszont szerintem egész jó volt a srác (nyilván nem Eminem szinten, de egész jó)
2019. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!