Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz, hogy csak én ismerem...

Gáz, hogy csak én ismerem őket? Ti mit gondoltok róluk? (főképp a lányokat kérdezem)

Figyelt kérdés

Az együttes neve: Sweet California, ez egy spanyol együttes, 2013-ban alapult, 3 lány tagja van, egy tagcseréjük volt, talán 2017 elején.

Még a kistesvéremmel találtam rájuk a Monster High korszakában úgy 3 éve. A suliból valószínüleg csak én ismerem, meg a barátnőim, akiknek számokat mutattam. Természetesen lány vagyok, és folyamatosan követem őket , nem tudom eldönteni, hogy melyik a kedvenc számom tőlük.

Idősebb tesóim szerint sokat vinnyognak, csak azért mert a kék hajú csajnak (Soniának) vékony hangja van(nagyon vékony). Gondolom, hogy nem mindenkinek tetszik, de 700 ezer feliratkozójuk van, csak tetszik valakinek, még ha Magyarországon nem is.

Itt a link:

[link]



2019. jún. 3. 20:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Addig várom a válaszokat, amíg nem válaszol valaki...
2019. jún. 7. 16:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is rétegzenét hallgatok, amit kevesen ismernek, meg olyan magyar előadót is akit lenéznek, sőt egy olyan magyar előadót is, akit alig pár ember ismer (azaz sokan ismerik, de kevesen tudják, hogy énekel). Meghallgattam a Sweet Californiát, nagyon jó, tetszik.
2019. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is jók. Még valaki? :(
2019. jún. 10. 17:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk nem tetszik, de ne érdekeljen szerintem, hogy mennyire népszerű egy zene. Én hallgatok olyat is, amin pl pár ezer megtekintés van csak. Egy időben engem is zavart, hogy senkit sem ismerek hasonló ízléssel, de nem olyan nagy ügy. Ami jól esik, olyan zenét hallgass, egyáltalán nem gáz az ilyesmi :)

21/L

2019. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!