Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van Magyarországon valahol...

Van Magyarországon valahol nyilvános zongora?

Figyelt kérdés
Ahol mindenki tud játszani. Utcákon, pályaudvarokon, mindegy.

2019. jún. 10. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Kisebb falvakban, városokban megesik, hogy beengednek játszani, bár nem tudom hogy ilyenre gondoltál e
2019. jún. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos nem tudom, de ha nyerek a lotton (fonyeremenyt), biztosan kihelyezek parat! Remlem olvassa nehany lottonyertes is!


Londonban, St Pancras International-en van ketto. Az egyik eleg jo allapotban van, a masik eleg vacak. Mindig foglaltak, orakat kell varni, hogy zongorazhass. Regebben a repulotereken is voltak, de azokat megszuntettek. Szerintem szuper otlet, de jo lenne ha kapnanak zongorat az ovodak is, hogy amelyik gyerekben meg van az erdeklodes, elvezhesse a zongora muzsikat! Sajnos kihaloban van a zenetanulas, pedig az olyan csoda ami massal nehezen potohato.

Fiatal zongoristak, szinten latogathatnanak iskolakat, mert hiaba lesznek hatalmas muveszek, ha nem nevelnek maguknak ki kozonseget.


Remelem talalsz nyilvanos zongorat, Magyarorszagom. Sok sikert!

2019. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem hiszem, ez nem az a hely. Kultúrális intézményekben viszont elöfordulhat, a lakóhelyed környékén könyvtárban, müvelödési házban figyelj. Azért valakit kérdezz meg elötte, hogy játhatsz-e kicsit rajta. Ezenkívül szállodák halljában, aulájában szoktak kirakni zongorát - nyaralás idején pl.
2019. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ferihegyen van, de ahhoz csak úgy férhetsz hozzá, ha utazol (meg a mi giminkben is volt), szállodákban is láttam már.

Sajnos olyat még én se láttam, amihez tényleg bárki hozzáférhet:(

2019. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 vkrisz81 válasza:
Ahol a csodakpalotaja van ott volt egy rozsaszinre festett tavaly . Egy hatranya volt szeket elfelejtettek kirakni en is most ilyeneket keresek ilyen helyszineket..
2020. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Magnus válasza:
Győrben a kórházban van egy a földszinten a büféknél.
2021. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!