Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Voltal mar egyedul nagy rock...

Voltal mar egyedul nagy rock koncerten?

Figyelt kérdés
en lehet hogy egyedul megyek guns n' roses koncertre..lany vagyok es azert eleg fiatal:)) nem untad magad? en nem fogom, imadom okket de megiscsak. olyan egyedul ereznem magam.
2010. júl. 8. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

még nem voltam egyedül... :P

Azért egy lány? És egyedül? Egy lányt nem szabad magára hagyni :(

2010. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de eleg draga a jegy. en szulinapomra kertem de nemtudom hogyha kerhetek 2-ot...egyik baratnommel elmennek. ott lesz a tesom is de szerintem o a sajat barataival megy el...nemszeretti h ha veluk vagyok es en sem ereznem jol magam veluk..szerintetek kerjek 2 jegyet? nem vagyunk multimilliomosok...nemtudom hogyha megkapnam-e:)...meg nem mondtam meg h mit szzeretnek kapni. augusztusban van a szulinapom es szeptemberben van a koncert.
2010. júl. 8. 15:28
 3/11 A kérdező kommentje:
ja es a b.nom is kozolte h nem birja oket...
2010. júl. 8. 15:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Én álltam már végig nagy koncertet egyedül. Kellemes volt, a zenére figyeltem. Ha szereted őket, jól fogod érezni magad szerintem. Amúgy hol és mikor lesz ez a Guns N' Roses-koncert? ;)

23/F

2010. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de ha a barátnőd nem szereti akkor miért kell elvinni?ráadásul a jegy se olcsó.biztos van valaki aki elmenne veled,mert szereti.és lehetőleg megis veszi a jegyet magának.
2010. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nincs sok baratom..enis most tudtam meg hogy nem szereti..nem veszek jegyet neki.



Romania-Bukarest-szeptember 21.



de ugyis elmegyek..ha egyedul ha valakivel



13/L..ezert mondtam hogy eleg fiatal vagyok:)

2010. júl. 8. 21:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Voltam, ha úgy vesszük. Nem volt "nagy", hanem kis koncert volt. Anyum(aki fuvaroz, mert egyedül akkor nem engedett) hátul én pedig elöl a pogóba. Végülis egyedül "álltam" végig. :D Anya általában távol volt a pogótól és az egyebektől, letáborozott valahová :)

Guns-on én is voltam Bp-n, szerintem nem lesz bajod, végigállgatod akár egyedül is, lehet közbe összespanolsz valakivel :D:D (nekem mindig sikerült) :D

Jó szórakozást! :)

2010. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
gnr koncerten Bp-en volt pogo?..utalom a pogot:))
2010. júl. 10. 05:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, egy 13 éves lánynak egyedül, ráadásul egy másik országban... Egyszer élünk, hajrá!:D
2010. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én már voltam. A környezetemben senki se szerette annyira az adott zenekart, hogy eljöjjön, nekem viszont a kedvenceim, így mindenképpen mentem.

Nem bántam meg.

2010. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!