Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Santana és Rob Thomas készítet...

Santana és Rob Thomas készítettek olyan közös számot, amiben a rockról énekelnek? Vagy, sorolnátok híres Santana számokat? Hátha közte lesz?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nem ezek között van, de lehet:D

De mintha lett volna mégegy; ezeket biztosan szoktam közülük hallgatni:


Santana Smooth

Santana Maria Maria

Nickelback Into the night


Meg mintha még lett volna valami nagy, híres. Azt hiszem, hogy legalább 8 éves szám, de lehet, hogy több. Nagyon klassz zene; és mintha ők csinálták volna ketten. Milyen ilyen nagy slágereket tudtok még Santanától+Rob Thomastól, ami tényleg ilyen nagyon híres lett?


Thomastól egyébként még a Lonely no more-t tudom; de asszem volt még a Smoothon kívül valami Santanával együtt.


Előre is köszönöm. :)



2019. jún. 13. 00:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy azt kimondottan a Nickelback címszó alatt kell keresni?
2019. jún. 13. 00:42
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és légyszi ne mondjátok, hogy keverek valamit, én nem néztem utána ezeknek a dolgoknak, és csak egy zenekedvelő vagyok:)
2019. jún. 13. 00:43
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagybetűvel írtam a kulcsszavak között a Rob Thomast is, csak valamitől átállt.
2019. jún. 13. 00:45
 4/9 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, azt hiszem, erre gondoltam:)


Nickelback - Rockstar


Asszem ez volt; meg még pl a How you remind volt a másik, amit csekkoltam, az is ismertebb

2019. jún. 13. 00:50
 5/9 A kérdező kommentje:
:)
2019. jún. 13. 00:50
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg emlékeztem még valami 'One more night '-ra, erre meg ezt találtam:D :Nickelback-If Today Was Your Last Day
2019. jún. 13. 00:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Most nézem, Santanának van One more night-ja is Quinn-nel, de az egy kicsit más stílusú dal lett:) De létezik ilyen is; Rob Thomasnak pedig One Less Day:) :)
2019. jún. 13. 01:04
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
wtf?
2019. jún. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Te magad vagy a legjobb barátod ugye?
2019. jún. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!