Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Retro 90-es zenét keresek!?

Retro 90-es zenét keresek!?

Figyelt kérdés
A viva tv-n láttam anno az tuti, a szám címében valami computer vagy cyber vagy ilyesmi van. A klipp nagyon élénk színü, full csicsa grafika. A srácot beszippantja a számítógép ès ül valami repülő járműben, ès találkozik egy lánnyal aki ott a számítógép világán belül él és egyből megtetszik neki. Azt hiszem végig nő énekel benne, de talán van a srácnak is egy rèsz, nem biztos. Sajnos annyira katyvasz a klipp is, hogy nehéz leírni, de hátha valakinek mégis beugrana valahonnan... :D

2019. jún. 13. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Tipp:

Das Modul - Computerliebe

https://www.youtube.com/watch?v=4hX8L4R9Yk8

2019. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Le a kalappal, hogy ennyiből rájöttél! Pontosan erre gondoltam, de akárhogy kerestem, nem adta ki találatnak! Nagyon köszönöm!!!!
2019. jún. 14. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2019. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 "ennyiből rájöttél" - A te leírásod simán jó, meg részletes volt, főleg az itt megszokotthoz képest. :) Nézted már a többi hasonló kérdést ezen az oldalon? A fele kb. az, hogy "trállálá trüllülű, felismeri valaki?" - és néha még az ilyenekből is képesek az emberek valahogy rájönni... :D
2019. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem szoktam nézegetni, pont azért mert én biztos nem jönnék rá :D Azért is lepődtem meg, mert most hogy annyi év után újra láttam ezt a fenomenálisan borzasztó klippet, rájöttem hogy nem is teljesen az van benne, mint amire emlékeztem. Szóval így föleg meglepő, hogy mégis lett megfejtés :)
2019. jún. 16. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!