Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Balaton Soundra mennyi esély...

Balaton Soundra mennyi esély van bekerülni önkéntes munkára?

Figyelt kérdés

Kb hány embert vesznek fel?

A meghallgatáson miket kérdeznek?



2019. jún. 14. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon konnyen felvesznek, erdemes megprobalni.

En voltam meghallgatason, ugy nez ki hogy igy korbe ult az osszes jelentkezo, mindenki bemutatkozik, mond magarol nehany dolgot, miert szeretne onkentes lenni. (Itt ne gondolj ilyen nagy dolgokra, a legtobben olyanokat mondtak, hogy szerettek volna valami kikapcsolodast a nyarra, ami egyben hasznos is).

Aztan ismertetik a mumkakoroket es megkernek, hogy mondj ket olyat amit szeretnel, kettot amit nem. Az nincs garantalva, hogy olyat fogsz dolgozni, amit szeretnel, viszomt semmikepp nem raknak olyan helyre, amire azt mondtad, hogy nem. A meghallgatas kb

Szerintem nincs olyan akit nem vesznek fel, mert nincs annyira tul jelentkezes.

Viszont nem tudom a balaton soundra meddig lehet meg jelentkezni, le ne kesd a hataridot! :)

2019. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Sajnos nagyon sokan jelentkeztek, de azért megpróbálom hátha sikerül:)

2019. jún. 15. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!