Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Rapről?...

Mi a véleményetek a Rapről? Indokoljátok is meg!

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én nem szeretem. mindig szar,szomorú,elromlott dolgokról "énekelnek" benne, rengeteget káromkodnak, és igen ocsmányul beszélnek a nőkről. Az összes nagymenő rapper arról énekel hogy így az utca úgy az utca, ezzel szemben meg a fux ott lóg a nyakukba, és a cipőjük többet ér mint anyám egy éves keresete.
2010. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
:Dmagyar irtó fo.s,amcsiban se az összes jó.Ludacris nagyon jó például.
2010. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első: Ez nem igaz, vagyis de, de nem mindegyikre, hülyeség általánosítani mert hallottál 1 ilyet...
2010. júl. 8. 19:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem hallgatom, ez okból kifolyólag nem érdekel. Remélem megérted.
2010. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

első vagyok. manapság mindenki annyira kikéri magának az általánosítást.. hisz te magad is írtad hogy de tényleg ilyen . jó elhiszem hogy nem mindegyik, de pl ha valaki utálja a metált azok közül is van olyan szám amit hallgathatónak minősítene az illető ám összességében még mindig nem szeretné a metált.

és nem egyetlen egy számból szűrtem le mivel tv-ben és ismerőseim által rengeteg rapp számot halottam az utóbbi 5 évben így ezek alapján mondom hogy a fent leírtak miatt nagyon nem szeretem.

2010. júl. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem ez jogos, én pl a rockal, metállal, punkal vagyok így, számomra élvezhetetlenek ezek a műfajok, valakinek persze a rap, meg a többi. Mindenkinek más az ízlése :-)
2010. júl. 9. 07:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Undorító műfaj. Nem zene. Semmi zeneiség nincs benne. Káromkodni, a világ szar dolgairól ocsmányan beszélni és azt felvenni meg lógós macinaciban lenni mindenki tud. A repp egy szar.
2010. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Magyarországon nagyon kevés az igényes repper! így nagyon nehéz kiválogatni melyik az az előadó amit érdemes halgatni, mert ha azt a szart akarod hallgatni amit a magyar repperek 99%tol akkor már inkább halgass Eminemet sokkal nagyobb alak bárkinél.
2010. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
17:01es ha megválogatod akkor találsz olyat is amibe 1 csúnya szó nincs és nagyon nagy értékekről beszél.Nem akarok reklámozni senkit de ha érdekel és nem találsz ilyet akkor irj nekem pmet:)
2010. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam olyan Raperről akit zenésznek lehetne nevezni. Az a művész aki kiáll a közönség elé, kezébe veszi a hangszerét és előadja amit megalkotott. A rap úgy készűl, hogy előre gyártott monoton egy-két hangból álló "dallam"-okat szereznek be és az "előadó" erre mondja rá a szöveget ami szinte csak arról szól, hogy milyen gettó az élet meg hasonlók. Azt meg pláne primitív dolognak tartom ahogy öltözködnek. Minek kell azt reklámozni a buszon meg az utcán meg mindenhól, h az ember milyen zenét szeret. Nem kell éjjel nappal jelmezt hordani (ez a punk-ra is vonatkozik) azért hogy másoknak reklámozzuk a zenei izlésünket. Én például majdnem minden zenét szeretek, de ettől függetlenűl izlésesen fel tudok öltözni. Mi lenne ha volna rajtam egy kis Prodigy, egy kis Metallica, egy kis Rap, meg még világítós ruhák is mert a Goa partykat mindennél jobban szeretem..... úgy néznék ki mint valami degenerált bohóc! Minek kell azt az öltözékkel reklámozni, hogy az ember milyen zenét szere!? Ez annyira gyerekes dolog... sőt! Hülyegyerekes!
2010. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!