Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok mondani hanglemez LP,...

Tudtok mondani hanglemez LP, vinyl webshopot?

Figyelt kérdés
Magyart. Forinttal fizethetőt az ad-vesz oldalakon kívül?

2019. jún. 15. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

A legtöbb ilyen témában bizniszelő ember, akit ismerek, az a Discogs-ot használja. Nem magyar ugyan, de kb. semmi valódi konkurenciája nincsen.

Ha mindenképp ragaszkodsz ahhoz, hogy magyar legyen, és nem Jófogás/Vatera, akkor egyedül a Facebook-on a Lemezbörze piac facebook csoportja jut eszembe. De szerintem jobban jársz, ha engedsz a megkötésekből...

2019. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már lassan 3 hete várok egy romániából érkező hanglemezcsomagot a discogsról ezért keresek közelibbet
2019. jún. 15. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 Az sajnos a feladótól és/vagy az általa választott postaszolgálatról függ, nem a távolságtól, és pláne nem a Discogs-tól. Nekem Romániánál távolabbi országokból jöttek meg jóval hamarabb albumok, mint három hét. Sőt, olyan is volt, hogy velünk nem szomszédos országból rendelt album hamarabb megjött, mint egy olyan, amit egy miskolci tag küldött ki - a Magyar Posta útjai kifürkészhetetlenek. :D

De egyébként Discogs-on lehet olyat is, hogy aszerint szűrsz kereséseket, hogy honnan küldi az eladó - jelenleg majdnem kétszázezer magyarországi album van meghirdetve, lehet szerintem válogatni. Én már párszor bejátszottam azt is, hogy ráírtam nekem tetsző, Magyarországról meghirdetett lemez előadójára, hogy budapesti-e, aztán szerveztünk egy élő átvételt.

2019. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A távolság számít a legkevésbé.

A Fedex-el Kaliforniából 1 hét alatt a kapumnál volt a csomagom.

Románia az Usához képest képest...:D

2019. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a Discogs is vállal felelősséget a kifizetett de elkallódott, nem sikerült tranzakciókra, mint a vatera?
2019. jún. 16. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 [link]
2019. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na ezt jó tudni :) köszi
2019. jún. 16. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!