Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyek a leg...

Szerintetek melyek a leg túlértékeltebb zenekarok a világon?

Figyelt kérdés

Szerintem a Green Day, Nirvana, Ramones, Sex Pistols, Aerosmith, U2, Oasis, Red Hot Chili Peppers. Semmi nem fogott meg a zenéjükben. Mégis mindenki oda meg vissza van tőlük. Ja, és hogy tisztázzuk: nem vagyok sem divatmajom, sem 10 éves, sem Lady Gaga/Justin Bieber stb. rajongó, szóval ezeket a kommenteket kérem, mellőzzük. Ezt a két zenekart ugyan szeretem, de attól még túlértékeltnek tartom őket: Queen és AC/DC. Előbbi azért, mert sokan azt mondják rájuk, hogy "a világ legnagyobb zenekara", és nem tudok rájönni, hogy miért. Utóbbi pedig azért, mert a fejhangú vinnyogást leszámítva semmi különös nincs a zenéjükben.


Figyelem! Attól, mert én nem szeretem a fent felsorolt zenei társulatokat (a Queen-t és az AC/DC-t leszámítva) attól természetesen másnak még tetszhet, hiszen mindenkinek más az ízlése. Biztos jó együttesek ezek, csak engem nem fogott meg semmi bennük.


Bunkó és durva kommenteket nem kérek, köszönöm szépen. Szóval a kérdés adott: szerintetek melyek a leg-túlértékeltebb együttesek a világon?



2019. jún. 17. 13:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Az Aerosmith-t nem mondanám. 1993-ig megérdemelték a sikert, azóta viszont nem csináltak sok említésre méltót, meg Tyler celebkedései is segítenek a felszínen maradásban. A Queen meg az AC/DC tényleg túlértékelt. A Queen-nek alig van "töltelékmentes" hibátlan lemeze (a 70-es években kell azokat keresni), az AC/DC-t meg menő szeretni, lakossági tufa rock.

Amúgy engem a Led Zeppelin "sérthetetlensége" is zavar egy kicsit, meg talán a Metallica is ilyen AC/DC szerű helyzetben van, hogy szeretjük, mert ők a Metallica.

2019. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Persze, ez a te véleményed. Ez csak az én véleményem, hogy az Aerosmith túlértékelt.
2019. jún. 17. 14:16
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
És az Aerosmith szerinted miért túlértékelt? Mi az ami nem tetszik benne?
2019. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Amiket hallottam tőlük dalokat, azokban semmi különöset nem találtam. Amint írtam, nem fogott meg semmi bennük.
2019. jún. 17. 14:31
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Az összes mai magyar mainstream előadó, Majkával az élen.
2019. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%

Az Aeron kívül egyetértek. Semmit nem adtak nekem azoknak a bandáknak a zenéi..

Mindent leírtál de ami még engem zavar az a Pantera "sérthetetlensége". Mindenki olyan elfogult velük,"ők a metal istenei,ha őket nem hallgatod nem is vagy igazi metalos" bla bla

Tetszik tőlük 3-4 szám és ennyi. Hallva az ő zenéjüket az jut eszembe,hogy pár manus talált a kocsmában hangszert és elkezdtek játszani. A Lamb of God fényévekkel jobb. Saját vélemény persze,nem kell lehurrogni.

2019. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Sabaton.
2019. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Nem hurrogok le senkit. Én szeretem a Panterát (jó, a glam albumaikat nem), de abban egyetértek veled, hogy ők is túl vannak értékelve. Azért nem volt olyan nagy durranás a zenéjük. Lamb of God-nak csak pár számát ismerem.
2019. jún. 17. 14:51
 9/34 anonim ***** válasza:
96%

Lehet a Panterának van a legjobb breakdownja ever(Domination),de a Log nálam már csak azért is előnnyel indul,mert jobb hangzása van ez egésznek,hangszerektől elkezdve az énekhangig. A csávó olyan mint egy brutális szörny a pokolból. A snare amit használ Chris Adler fenomenális.

Valamint a riffek is jobban tetszenek,fülbemászóbbak is talán.

Egy albummal se nyúltak mellé.

2019. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%
Nirvana, Linkin Park. Nirvanát nem tudom hova tenni, egyszerűen egy középszerű zenekarnak tartom. Részegen talán tudnám élvezni 1-2 számukat, de ha meghallom a Smells like teen spirit riffjét, a hideg futkos a hátamon. A Linkin Park készített 2 jó albumot ( Hybrid Thory, Meteora ), és évtizedekig ez a két album tartotta fenn őket. Chester-t nagyon sajnálom, de az, ahogy a halála után mindenki hirtelen "fan" lett a facebookon, attól hányni tudtam volna. Pop előadókat inkább nem is sorolom.
2019. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!