Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a jobb gitár kombó?...

Melyik a jobb gitár kombó? Marshall Valvestate 80V előfokcsöves 80W-os, vagy : Marshall MG100DFX 100W-os digitális effektekkel ?

Figyelt kérdés
Köszönöm!!

2019. jún. 21. 14:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Melyik a jobb gitár kombó? Marshall Valvestate 80V előfokcsöves 80W-os, vagy : Marshall MG100DFX 100W-os digitális effektekkel ?
2019. jún. 21. 14:44
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak ma tudok elmenni érte, mert messze van, s csak most lenne rá időm, s nem tudom, hogy melyik a jobb !

Köszönöm szépen előre is a segítséget!

2019. jún. 21. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek írod ki többedjére is ugyan azt a kérdés t emeld ki, vagy valami, de ne irogasd ki ugyan azt többször
2019. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor válaszoljál rá légy szíves!

Nem tudom még kiemelni, nekem még sűrgős lenne!

Köszi a választ!

2019. jún. 21. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg azt sem írod meg hogy milyen stílus, milyen célok, milyen felhasználási terület/ hely addig nem tudunk sokat segíteni...
2019. jún. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rock, hard rock, blues rock, metál.

60as évek végétől 90es elejéig.

Ebben benne van a Led Zeppelin, a Deep Purple, ACDC, Black Sabbath, ZZTop, Pink Floyd , Guns n Roses, meg Jimi Hendrix.

De amúgy Deák Bill és P.mobil is, amit szoktam játszogatni.

Illetve, ha majd jobb leszek, akkor majd Radics Béla is tervben lesz.

Egyenlőre(!) még csak itthoni gyakorlásra, de esetleg házi buliban, vagy kerthelységben is használnám majd.

Használtat vennék, mert jókat ki lehet fogni már 50K körül is, de első sorban Marshall érdekelne.

Ez a kettő közül melyik lenne a jobb, vagy mi van még hasonló árkategben, az érdekelne.

Mondom mégegyszer, hogy még egyenlőre otthoni használatra kéne, tehát nem kellenek még pár100ezres erősítők/kombók.

Ha majd jobb leszek, és pénzem is lesz rá, akkor majd veszek olyat.

De most egyenlőre ebből a pénzből szeretném kihozni a "legjobbat".

2019. jún. 22. 17:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a kettő közül kell feltétlenül hirtelen választanod, akkor mindenképpen a ValveState.
2019. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!