Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár bebop skála? Többi lent

M..T kérdése:

Gitár bebop skála? Többi lent

Figyelt kérdés
A bebop skálának is több -fajtája van segítenétek mire keresek rá és meiket tanuljam meg és hogy mien akkordok valok hozzá esetleg tippeket trükköket is elfogadnék ezzel kapcsolatban köszönöm

2019. jún. 22. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem hinném h sok ember van itt aki ezzel foglalkozik, de youtubeon ha tudsz angolul, akkor rengeteg dolgot találhatsz. Ha nem tudsz akkor tanulj meg előtte. Nem nagy cucc.
2019. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát a bepop nem ilyen műfaj, hogy van egy skála minta aztán olyan szólókat letolsz mint Parker. Inkább hallgass le fázisokat, fejtsd meg őket, hogy miért passzol az oda! Az eszköztárad bővíteni kell, minnél több ilyen zenét hallgatni aztán menni fog a bepop szólózás. Az én gitárom ezt a receptet írta fel és tényleg bevállik.
2019. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom köszönöm
2019. jún. 24. 02:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyugodtan keress rá a bebop skálákra. Vizsgáld meg, hogy melyiknél hová került a kromatikus átmenő hang. A kromatikus skálát is gyúrhatod. Illetve enclosure technikákat is gyakorolj. Aztán amikor mindezek mennek, felejtsd el őket és csak zenélj.
2019. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben kipróbálom köszönöm a válaszodat.
2019. jún. 25. 00:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy miaz a Enclosure tecnika. És hogy ezekre hol tálalok rá az interneten ?
2019. jún. 25. 00:56
 7/8 anonim ***** válasza:
A magyar nevét sajnos nem tudom. De ha így rákeresel esetleg 'aproaching target note', akkor biztos meglesz.
2019. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2019. jún. 27. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!