Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fezenre egyedül?

Fezenre egyedül?

Figyelt kérdés

Fiatal lányként mennyire veszélyes egyedül egy ilyen fesztivál? 😂

Őszintén, le akarok szakadni a csapattól :'D



2019. jún. 24. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát eléggé! Azért Fezen nem arról híres, hogy tisztességes úriemberek járnának oda! Sok a részeg, a kötözködő alak!
2019. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy fiatal ?

Azért rizikós, de szerintem ha helyén van az eszed akkor baj nem lehet.

Senkitől ne fogadj el oéyan italt amit nem láttál, hogy kicsapolják illetve bontott! Szerintem ez a legfontosabb dolog.

2019. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos tapasztaltam már hogy nagyon kötözködnek néha :/ szerencsére akkor nem voltam egyedül, volt egy ilyen rögtönzött ivópajtási társaságom :'D

Csak akkor nem mertek hozzám szólni, mikor egy verőember kinézetű férfi kíséretében voltam xD ő még azt is leütötte volna, aki semmi rosszat nem akart :'D de hát most nem lesz meg ez a biztonság

Amúgy rohadtul fiatal vagyok :'D

Köszi a jótanácsot, megfogadom :)

Bízom azért benne, hogy nem lesz semmi gáz majd :D

2019. jún. 26. 18:13
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy,de egyébként én megyek fezenre csak eddig nincs kivel,barátaim,ismerőseim közül nincsenek akik mennének és én nem mennék el egyedül, félnék 😂😂,es meg sosem voltam semmilyen fesztiválon,szóval ez az első,ha van kedved mehetünk együtt, ha nincs és egyedül mennél szívesebben nekem úgy is jó
2019. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Eddig úgy volt, hogy én is egyedül megyek, de sikerült szereznem valakit. Ha gondoljátok hozzánk csapódhattok, mi csak ma leszünk kint (Leander Kills)

2019. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!