Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a háttérben hallható zene...

Mi a háttérben hallható zene címe?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jún. 24. 17:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki elárulná nagyon megköszönném!
2019. jún. 24. 17:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Most nem tudom, hogy így akarsz nézettséget generálni ennek a tehetségtelen labdazsonglőrnek, vagy tényleg a zene érdekel-e... A mai világban a kattintás pénz és hatalom, ismertség!
2019. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na akkor elárulom neked, mert egy roppant szimpatikus úri embernek tűnsz, aki ráadásul tele van jó indulattal, és bizonyára egy kedves és nem utolsó sorban elbűvölő teremtés is lehetsz.

Én ezt a labda zsonglőrt a hétvégén Hajdúszoboszlón videóztam le. És rám roppant nagy hatással volt a tehetsége amit te oly tiszteletteljesen méltóztattál leszólni.

Na már most, ha sikerülne megtudnom a zene címét, akkor jó eséllyel meg tudnám csinálni ezt a videót "normálisan", több mint 3 percben!!!. És felraknám a fő csatornámra.

Egyébként már tettem kísérletet zene felismerő programokkal és nem jártam sikerrel. És ráadásul a youtube sem ismerte fel ami mindig visít ha jogvédett zenét töltök fel és elárulja a zene címét és előadóját. de sajna ezt még a youtube sem ismeri.


Úgyhogy óriási tévedésben vagy kedves hozzászóló, mert ezzel a videóval semmiféle nézettséget nem akarok generálni senkinek.


Egyébként is imádom a hozzád hasonló segítőkész és barátságos cuki pofákat!

További szép napot drága cunci mókus, egyem a zúzádat!

2019. jún. 26. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!