Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 5.1-es bluetoothos hangfalszet...

5.1-es bluetoothos hangfalszettnél ez így működik?

Figyelt kérdés

venni szeretnék egy 5.1-es hanfalszettet, amit csak zenére használnék, egymás mellett lenne egy szekrényen minden a falon. Szóval maga az 5.1 élmény nem fontos, csak, hogy szóljon az összes hangfal.


Viszont azt nem tudotm, hogy ha bluetoohal rácsatlakozok telefonnal, és a youtuberol kapcsolok zenét, akkor az összes hangfalé szólni fog?


2019. jún. 28. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, csak a két első. Vannak szoftverek, amikkel meg lehez oldani, hogy a hátsók is szóljanak az elsőkkel azonosan, a középsőből pedig vagy a két csatorna összege szól (tipikusan ez szokott lenni), vagy csak az ami a sztereó térben középen van.
2019. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Se az 5.1-es hangrendszer, sem a Youtube nem zenehallgatásra való.

Vagy mindenképpen az a cél, hogy minél gyatrább legyen a hangminőség?

2019. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor viszont mit ajánlotok zenehallgatásra? Kertbe lenne használva, szél és időjarastól védve. Milyen hangszerelést vegek akkor ?
2019. jún. 28. 13:49
 4/6 anonim ***** válasza:

A kérdésben még szekrényről volt szó, nem kertről, de mindegy, kertben kell neki egy kis teljesítmény is, nagyobb, mint szobában.

Ezt javaslom, illetve minimálisan az edifier r2000bt-t

[link]

Esetleg a Microlab Solo 6c, vagy a 7c változatát, az utóbbi 6,5" -os mélynyomója már tud valamit, így nem kell hozzá bassláda, amúgy is jobban szeretem a 2.0 rendszereket, jól belőve tökéletes az.

Szerintem az edifier szebben szól, árnyaltabban, de a microlab meg karakteresebb.

Esetleg, ha szereted a modern egysíkú kemény basszust, vegyél hozzájuk egy mélynyomót, 2.1 formációban, bár szerintem felesleges.

[link]

2019. júl. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi, a Microlab lehet, hogy nem Bt-s, sorry.
2019. júl. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Igen szekreny, azt nemtudom miert irtam. A kertveb lenne, az az igazi.

2019. júl. 1. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!