Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a 10 kedvenc számotok...

Melyik a 10 kedvenc számotok Sandra Ann Lauer német énekesnőtől sorban?

Figyelt kérdés
2019. jún. 28. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

10-et nem tudnék mondani, mivel a legtöbb száma annyira nem fogott meg, amik viszont igen, azok mind egyformán nagyon jók, imádom őket, tehát a sorrend sem pontos!

(I'll never be) Maria Magdalena

In the Heat of the Night

Everlasting Love

Innocent Love

Heaven Can Wait

Japan ist weit

2019. jún. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most kattantam rá, de igazándiból a Maria Magdalenán kívül nem fogott meg semmi. A disco karrierje elég semmilyen (Arabesque), az egyéb produkciói (90-es évektől) teljes leépülés és bukás.


Viszont dicséret neki, hogy végre mer élő vokállal koncertezni. Régi hangjából már nincs semmi persze... cigi meg pia meg ki tudja mi... a kor 😃 De kiáll, és énekel. Nagyon csalódott vagyok, hogy nincs ilyen koncertje felvéve a fénykorából, csak a playback mindenhol. Ha valaki ismer élő vokálos felvételt 2000 előttről a Maria Magdalenából, akkor küldje el privátban, legyen szíves! Köszönöm!

2020. szept. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Közben ahogy hallgattam, a Don't Cry című száma is nagyon megfogott - a refrénben ahogy drámai hangzással erőből kiteljesedik az ének, őrülten jó, imádom az ilyen számokat! A Hi Hi Hi régebben kissé monotonnak tűnt, de most annak a refrénjében is felfedeztem fülbemászó dallamot, a Johnny Wanna Live különlegesen drámai, a Secret Land-ben pedig inkább csak az elektronikus zene tetszik, de ezt a négyet még mindenképp hozzáadom, így megvan tőle a Top10 !

Amúgy anno 1 élővokálos koncertfelvételt tudok 1985-ből, ahol a férje, Michael Cretu énekelt mögötte, a többi élő vokál inkább csak a klipjeiben volt!

[link]

És az Arabesque-et én azért nem szólnám le, bár nem voltak épp valami csúcs zenekar, de számaiknak megvolt az igazi retródiszkó-hangzása! Főleg a legnagyobb slágerük, a Hello Mr. Monkey zenéje ilyen, de azért az In the Heat of a Disco Night, a Midnight Dancer, a Friday Night, és a Peppermint Jack is különleges!

2020. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezeket a számokat imádom tőle:

Maria Magdalena

Everlasting love

In the heat of the heat

Loreen

2020. dec. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!