Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jöttök ma Kocsra SP-koncertre?

Jöttök ma Kocsra SP-koncertre?

Figyelt kérdés

Valaki lécci írjon és dumáljunk msn-en, mert azt se tudom hogyan lehet oda jutni és ott akarok lenni. Meg akinek van, szeretnék kérni legalább kölcsönbe egy SP-s pólót!

köszi előre is !


2010. júl. 10. 09:25
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

24 vgayok és nagyon jó volt a koncert, akármit is mondtok, sztem sokakból az irigység beszél, mert bizony SP baromi jól is néz ki meg nagyon jó a hangja is, aztán lehet irigykedni, na meg főleg a díjakat is megnyerte, áááá, így már csakis egy kislányos kocsog buxeráns lehet sokak szerint.

Szánalmasak vagytok komolyan.


Oké, semmi gond, nekem így is tetszett, higgyétek el !

2010. júl. 12. 07:49
 12/28 anonim ***** válasza:

"nagyon jó a hangja is"


- Ajánlom neked a Rolling Stone minden idők legjobb énekeseiről készített százas lisáját böngészni, hogy legalább némi fogalmad legyen arról, mi is a jó hang, meg egyáltalán a zene: [link]

2010. júl. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
na azért SP más kategória, mint amit belinkeltél, nem nlehet egy lapon említeni ezeket, SP egy fogalom már
2010. júl. 12. 08:46
 14/28 anonim ***** válasza:

"SP egy fogalom már"


- Na, ezt, kérlek, részletezd. Eddig azt hittem, hogy csak egy előadó/fotós, de most már fogalom is lett?

2010. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

bizony fogalom, igen ! de még milyen!


látod tulképpen nincs is olyan ember aki ne tudná, hogy ki az az SP, aztán persze sokan utálják vagy inkább utálkoznak, na de Elton Johnt is utálják sokan, ez nem mérvadó.


És most már nem egyszer láttam élőben is, hát valami király csávó ... nagyon gyönyörű és annyira metrosex, hogy ennél jobban már nem is várnám el egy srácomtól se. És még egyszer: gyönyörű na, alkata is, arca is, nemtok mást mondani, és valami fergeteges egyedi kirsugárzása van.

De kell ennél több ?

2010. júl. 12. 13:21
 16/28 anonim ***** válasza:

Aha. Azon tény alapján. hogy még egy egszerű kérdésre sem voltál képes válaszolni, azt hiszem, megtaláltad a magadnak való zenét.


És Elton John nevében kérek ki az bármiféle összehasonlítást.

2010. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

nekem még mindig az spkiller msn cím a kedvencem :D

SP meg egy gyökér b*zi kisfiú aki azthiszi övé a világ mert megnyert pár nyáladzó tinilány által kiosztott díjat. Felesleges világklasszisokhoz mérni ezt a kis homokládát. Tudom fáj az igazság, de ígyvan.

2010. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
de ezt annyira bírom, te is jössz a szokásos baromsággal, csak mert nem csíped, kapásból egy homokláda lehet .. na ez király, és oké, tegyük fel, meleg, na és akkor mi van ? attól már xarabbul néz ki vagy attól már xarabb a zenéje ? borzalmas vagy !
2010. júl. 13. 07:28
 19/28 anonim ***** válasza:

Fpúúúú, nem is néz ki jól! ha nem lenne "Híres" csak veled jönne szemben az utcán, mint egy hétköznapi srác, neked se jönne be, észre sem vennéd.A hangja nem rossz, de a jó nem ilyen!szóval kár védeni, attól hogy szerelmes vagy belé, nem azt jelenti, hogy jó előadó,vagy tökéletes stb.csak egy nyáladzó ficsur! Elveszlik a többi közt! Még bikicsunáj is jobb nála.De te ezt az msn címet még most sem fogtad fel?????

SP KILLER!!!!vagyis SP GYILKOS

Vagyis aki a választ írta, utálja SP-t mint a válaszok többi írója B+!

tuti szőke vagy!

2010. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

hát nem igazán vagyok szőke, de még lány se ...


és képzeld, ha az utcán jönne szembe velem mint egy "senki" akkor is észre venném, mert annyira jól néz ki, mint fiú .. érted ?? ez felfogható ?? erre csak rádob, hogy még nagyon jó előadó is, de mint mondtam, ettől függetlenül én még ilyen igényes és gyönyörű fiút nem láttam

2010. júl. 14. 07:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!