Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért SP nyerte a Viva Comet...

Miért SP nyerte a Viva Comet legjobb férfi előadó díjat?

Figyelt kérdés
Hangja szinte semmi, minden száma föl van autotuneolva, meg belök valami gagyi koreográfiát a klippekbe amitől a 10-17 éves lányok bugyija nedvesedik... Hova süllyedünk még? Manapság ennyi kell ahhoz hogy valaki sztár legyen?
2010. júl. 10. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
az hagyján, de férfi előadó? ez csak nekem furcsa? :D
2010. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Borzalmas egy az ország, manapság már mindenki celeb vagy sztár. Még "bikicsunáj" is koncertezik, aztán csodálkozik mindenki, hogy lekicsinylően néznek a magyarokra:S


Amúgy amilyen gyorsan jött SP olyan gyorsan ki is fog menni a "divatból". Sosem lesz egy ABBA, vagy Demjén a gyerekből...

2010. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen sajnos ennyi elég hogy valaki "sztár" legyen.

Szörnyű amit manapság zenének neveznek.

2010. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
férfi elöadó?
2010. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
előre meg volt beszélve hogy kik kapják a díjakat.
2010. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Szerintem egyértelműen Ákosnak kellett volna nyernie.
2010. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

na akkor most le lehet pontozni...

Szerintem jogosan nyert meg a díjat, a számai lehet fel vannak autotuneolva, de élőben is tud énekelni. És mielőtt elkezdenétek oltani hogy tuti playback a koncert, elmondom hogy én nem a koncert alapján ítéltem, hanem személyesen is ismerem és nemegyszer énekelt már nekem csak úgy spontán. Úgyhogy igenis tehetséges.

2010. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De most mégis, ki kaphatna egyáltalán ma Magyarországon jogosan zenei díjat? Van egyáltalán igazán tehetséges valamire való férfi énekes? Nincs. Hát persze, hogy akkor oda adják mindenféle jött ment SP-nek. Az igazán nagy tehetségekre senki sem kíváncsi sajnos. Azoknak marad a fürdőszoba és a tusfürdő.
2010. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!