Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vettem egy elektromos gitárt,...

Vettem egy elektromos gitárt, de hangos panelba. Megoldás?

Figyelt kérdés

Látom lehet venni fejhallgatós erősítőt.


[link]


Az ilyen, és e fajta erősítők milyenek? Illetve mi kell hozzá? Gitárba helyezem ezt, ebbe pedig a fejhallgatót?


Fejhallgatóm nincs, viszont van egy gagyi fülesem. Hogy ne kelljen vennem fejhallgatót, megteszi egy bármilyen füles?



2019. júl. 19. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod, bedugod a gitárba, ebbe pedig a fejhallgatót. Sima fülessel elég szarul, meg persze az sem mindegy milyen fejhallgatót használnál, ha lenne (saját tapasztalat). Magának az erősítőnek a tudása nagyon limitált, de gyakorolgatáshoz jó. Rendes kombókba is lehet fejhallgatót dugni, minden szempontból jobb megoldás.
2019. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Költözz el.
2019. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Evvel a fejhallgatós erősítővel tudok simán fejhallgató nélkül is játszani? Csak, mert nézegettem másik helyeken is, és azt írja a leírásában, hogy "Egyszerűen be kell dugni a gitárba, fejhallgatóval vagy kihangosítva is használható"


[link]

2019. júl. 20. 15:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Bármit rá lehet dugni, aminek jack dugója van. Csak nem mindegy hogyan szól.
2019. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De a kihangosítás dolog állja? Tehát elég egy gitár mellé csak ez, és avval már megvagyok?
2019. júl. 20. 15:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha rádugsz egy sima jack dugós hangfalat, végül is az is kihangosítás, szóval ja. Két elemmel működik.
2019. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak? Tehát, ha van egy ilyen kis fejhallgatós apm-om, de arra egy hangfalat kötök rá a jack-kel, akkor végülis avval is tudom hallgatni, nem?
2019. júl. 20. 18:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Társasházba hangkártya és egy jobb füles a megoldás. Egy-egy ingyenes VST jobb hangot produkál, mint egy-egy gyakorlócucc.
2019. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hangkártyát nézz ami alacsony késleltetésű és telepíted a guitar rig-et.
2019. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!