Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok nekem neonáci zenekar...

Tudnátok nekem neonáci zenekarokat írni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 20. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, nem látok beléjük, de a Rammstein eléggé arra hajaz, legalábbis a stílusuk mindenképp, a logójuk is a német fekete kereszten alapul, csak R betűvé van alakítva. Nem vagyok annyira ott a témában, kérlek ne kövezzetek meg, ha tévedek.
2019. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

A Rammstein nem neonáci zenekar. Többször nyilatkozták már, hogy politikailag semlegesek, de ha nagyon választani kell, akkor inkább baloldaliak.

Bár nem németek, hanem magyarok, de egy példát tudok mondani, akik hasonló nézetekről énekelnek: Divízió 88.

2019. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Divizio 88 ra buliztunk általános iskolás korunkban.
2019. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Marduk
2019. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 ! A Marduk NEM náci zenekar. Többször is elmondták már hogy nem vallanak ilyen nézeteket, és a II.VH-s témájú dalaik kizárólag történelmi (és nem politikai) témájú nóták.


\m/ 666 \m/

2019. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Fejbőr az hungarista.
2019. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Haverjaimmal alapítottunk mostanában egy ilyen témákkal foglalkozó zenekart a suliba. Az a neve h klitoriszkommandó. Hamarosan majd publikáljuk a számainkat. Mondjuk nem tudom, h szabad e ilyeneket énekelni. Bár nincs benne felbújtás , meg ilyenek, csak egyszerűen leírjuk, hogy mit gondolunk, és felvállaljuk, hogy kivel mit csinálnánk ha nagy hatalmunk lenne.
2019. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
#7 Ebben a fene nagy demokráciában nem szabad kimondani az igazságot bizonyos dolgokról, csoportokról és eseményekről, dalban sem. A Divízió 88 tagjai is titokban tartják a kilétüket.
2019. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Rammstein egy közismerten liberális nézeteket valló zenekar, még csak nem is semlegesek. Mindenre választ adnak a dalszövegeik, egyes klipjeik pl. Deutschland, vagy a politikai megmozdulásaik pl. hogy Oroszországban koncerten megcsókolják egymást és szivárvány zászlót lobogtatnak, hogy kifejezzék ellenérzésüket az orosz kormány ellen.
2019. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!