Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Manapság miért nincsenek már...

Manapság miért nincsenek már igazi jó magyar énekesek?

Figyelt kérdés
Nem akarom ezt a "régen minden jobb vót" dolgot erőltetni, de 30 éve kb még voltak igazi karakteres hangú énekesek ebbe az országba, akik tényleg tudtak énekelni. Most meg minden énekes ugyan olyan egy kaptafás lagymatag kaki. A mai magyar könnyű zenébe nem hallottam még olyan énekhangot akiére tényleg azt lehetett mondani hogy jelenség. Mi ennek az oka?
2019. júl. 21. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért küzdene bárki is, ha el lehet adni a sz rt is? Ha ezeket is hallgatják, akkor nincs gond! A mai fiataloknak a szutyok is elég! És ez így van jól! Ők a jövő nemzedéke...


Kereslet-kínálat törvénye! Amíg viszik, addig nem kell erőlködni, elég a minimál, meg az autotune

2019. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TR75 ***** válasza:
100%
Most is vannak jó hangú énekesek, szerintem a probléma az, hogy semmilyen rizikót nem vállalnak (vagy az ügynökeik), ezért maradnak a járt (vagy a legkönnyebb) úton.
2019. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó hangok vannak, egyéniségek nincsenek.
2019. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak, csak ők semmilyen médiatámogatást nem kapnak, mert az igénytelen popzenét akarják lenyomni az emberek torkán. Ajánlom figyelmedbe Ficzek Andrást (Dalriada) vagy Leandert.
2019. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs? Akkor Filius Dei micsoda?
2019. júl. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#1es. Légyszi ne általánosíts mert én is pl utalom azt a zenét ami ma divat. (17vagyok amúgy) Megertem mert valamilyen szinten jogos az alltalanositasod dr azert még vagyunk egy páran akiknek van ízlésük :D
2019. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!