Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzi (majdnem) minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi (majdnem) minden fiú a kötelességének megvígasztalni egy síró lányt?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Empátia?
2019. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A társadalmi konvenciók beleivódtak a fiatalokba
2019. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem főleg arról lehet szó, hogy bele van kódolva a férfiba, hogy a törékeny nőt meg kell védenie, és a sírás eléggé annak látszat. Tudat alatt működik ez, ránéz és rossz érzése lesz, megakarja oldani a helyzetet. Alapból is a férfiak azonnal akarnak megoldást keresni, rögtön kijavítani a problémát, lehet ez is beleszól.


Mikor a nők segítenek, akkor az anyai ösztönök aktiválódnak szerintem, illetve az együttérzés vezérli őket.

2019. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Mert közelebb kerülhet hozzá hosszú távon. Az emberek (sajnos) bíznak abban akik vele vannak a nehéz időkben is, nem csak akkor amikor minden boldog :)
2019. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és jöhetnek még
2019. júl. 28. 23:02
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy már bocsi, de ezt úgy kérdezed, mintha valami modern feminosta lennél, aki azért sértődik be, ha segítenek neki.
2019. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok feminista
2019. júl. 29. 00:40
 8/8 RemedyLane válasza:
Háát, én egyet értek a harmadik válaszolóval. Amikor egy lány osztálytársunk sír akkor nagyon kellemetlenül érezzük magunkat és ezért meg szeretnénk vigasztalni. Ez úgy hangzik mintha önös érdek lenne de igazság szerint mindkét félnek segítünk ezzel. Remélem segítettem. :)
2019. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!