Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Na hol is kezdjem.

Volt osztálytárs a suliban mindig őlelgetet mindig csak őlelgetet

1gy héten 2 3 szor na de mikor. Ithon voltam. Mindig eszembejutot egyik este nem tudtam aludni mert ő volt. Az eszemben .. Szerintem imád engem szerintetek. Szerelmes vagyok belé vagy csak beképzelwm vagy csak tecik nekem.?? De a sulinak már. Vége van . Ma. Is ő volt az eszemben. Mit tegyek?



#szerelem #Szeretem őt?
2019. júl. 29. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"csak tecik nekem"


"tecik"?! "őlelget"?! Mi ez a kisebbségi nyelvezet?


Most nem azért, de ha ezt így leírtad az nagyon rossz ómen. Először is gyúrj egy kicsit helyesírásra, utána jöhet a csajozás. Egy fokkal könnyebben is fog menni, ha az írásképed nem hat úgy, mintha a 19 évesen is másodikos Olányos Fluxuskondenzátor írta volna ki.

2019. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez a szerelem.
2019. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Képzel. Telefonon nehezebb írni mint gépen!
2019. júl. 29. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

#3


Ez egy elütésre vagy egy lehagyott ékezetre magyarázat, de a "tecik"-et nem tudod ezzel a dumával menteni.

2019. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igaz. de ne veszekedjünk már ezen.
2019. júl. 29. 22:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Tudod mit ne is válaszolj. A nyelvtanóráról felmentésed van? Vagy annyira nagyon nagyon szerelmes vagy, hogy elfelejtettél miatta magyarul írni?
2019. júl. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből az egy kérdésedből annyi nyelvtani hibát lehet összeszedni, hogy külön bőrkötetes könyvet lehetne kiadni, kiegészítőül a Magyar Helyesírási Kéziszótárhoz, amelyekben csak a hibák vannak.
2019. júl. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nevettem egy jót. Köszi!
2019. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lerohantak a nyelvtannácik, kérdező. Nem baj, ne törődj most vele.


Amit érzel az a szép szerelem, a legszebb érzés a világon.

2019. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!