Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem vagy a haveromnak van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem vagy a haveromnak van igaza ez ügyben? (ismerkedés)

Figyelt kérdés

Pár hete egy kocsma környékén a parkban láttunk egy szép lány csoportot, ahogy közösen ittak és elbeszélgettek, a gond az volt nagyon sokan voltak 8-an és kb haverommal vitáztunk hogy oda menjünk e ismerkedni vagy sem. Szerintem semmi értelme se lett volna mert valszinüleg lány 'buli' tehát nem hiszem hogy ismerkedni akartak volna csak úgy 2 vad idegennel, csak beégettük volna magunkat föleg hogy ennyien voltak. Még a haverom szerint megért volna egy próbát de szerencsére lebeszéltem róla. Illetve láttuk hogy jó pár fiú próbált közeledni de végül nekik sem volt bátorságuk oda menni.

Szóval nem tudom hogy ti mit szóltatok volna társaságban vagytok és hirtelen ismerkedni akarnak veletek, ez itt a kérdés hogy melyiküknek igaza volt, szerintem nem volt a szituhoz illö még haverom elrontottuk mindig minden megér egy próbát max elküldtek volna.

Bár eléggé sajnálom mert a közzéppontban egy olyan gyönyörü lány volt amely csak 100ból 1 ha látni de valszinüleg reménytlen lett volna így.



2019. aug. 11. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked olt igazad.

Ha sokan összegyűlnek, akkor nem társkeresés céljából mentek oda. (főleg ha már nyolcan is voltak)

Persze megért volna egy próbát akár... de valószínű, hogy nem lett volna semmi.

Majd legközelebb ;)

2019. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Nagy szívás lett volna odamenni. 8 ember elég hangos lenne ahhoz, hogy az egész hely rátok figyeljen...
2019. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csicuki ***** válasza:
100%
Jól gondoltad ha sokan vannak és egy neműek akkor általában nem igazán vágynak másik nem társaságára.
2019. aug. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!