Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy találok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy találok ilyen lányt? Hol keressek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy egy kissé merészebb, belevalós lányt szeretnék magam mellé, aki emellett nyugodt is. Introvertált vagyok, jobb szeretek otthon üldögélni, és kettesben lenni azzala akit szeretek, de nem szeretem ha valaki túlságosan is ilyen. Egyedül például el nem mennék sehova, de ha valaki velem tart, akkor sokmindenre rá lehet venni. Kivéve bulikra, a bulizás nem az én műfajom. Otthon viszont haverokkal összehozni egyet már egészen más tészta. Szeretem ha egy lâny temperamentumos, lehet vele piszkálódni, de nem túlozza el. Szeretem ha intelligens a másik fél, lehet vele beszélgetni, filozofálgatni, vagy éppen csak hülyékedni.


Tudom, ez egy tucatkérdés lett. Egy próbát megér.



2019. aug. 11. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

0 az esélye. Ilyen hozzáállással még egy jó darabig szűz maradsz.


Ilyenkor mindig elgondolkodom azon, mi ihleti meg a kérdezőt, hogy ilyen orbitális baromságokat írjon ki, de... sose jövök rá.


Tartja a mondás, hogy "válogatós f###nak a kutyába' sincs helye!" - te is tartsd magad ehhez. Már, ha van... :D

2019. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lol. Nem vagyok már szűz, de a lélektelen dugáson, és a sekélyes lányokon kívül kellene valami tartalmasabb is az életembe.
2019. aug. 11. 22:19
 3/5 anonim válasza:
70%

Hány éves vagy kérdező?

Egyébként elég kevés ilyen lány van manapság. Egyre kevesebb..

2019. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély maximum rossz lányoknál probálkoztál javaslom probálj meg introvertált lányokat találni és akkor hátha nagyobb öszhang lesz mintha alapbol a nagyzsájuaknál probálkoznál
2019. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Aabbgfggfgf ***** válasza:
100%

Szerintem van rá esély, csak ha a házban ülsz, akkor nem találod meg. Ahhoz mindenképpen ki kéne mozdulni.

Amúgy furcsa, hogy rád támadtak az emberek egy ilyen kérdés miatt. Szégyen a mai társadalom....

2019. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!