Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi mik vagyunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi mik vagyunk?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom akit tavaly suli év elején ismertem meg,mint velem együtt szintén új osztálytárs. Én beleszerettem október körül,de aztán ő összejött egy másik évfolyamtársunkkal, aki hogy is mondjam.. pacsizhatna Hamza Alexel.. Nagyon haragudtam mindenkire,és mindenre. Akkor, mivel ezt nem akartam elfogadni, összevesztem vele. Szép lassan kibékültem vele,majd rajta keresztül a pasijával. Teltek múltak az idők,suliban nem beszélgettünk,mert mindenki egyből átvált 8 éves szintre hogy: ÚRISTEN TI JÁRTOOOK? Viszont már már programmá vált hogy délutánonként folyamatosan hívásban beszéltünk mindenről,és mindenkiről.Utolsó napokban el akart szökni utolsó 3 óráról,én veletartottam,ezzel benyelve egy osztályfőnökit így év végére. :D Aztán bejelentette hogy nyáron az apjánál lesz (120 kilométer) Nehezen,de feldolgoztam,majd rá 3 hétre meg azt mondja, hogy oda fog vissza költözni. (Onnan költözött tavaly év elején.) Elbuszoztam négy órát hozzájuk,ott a trambulinban beszélgettünk, a nevelő anyja felhozta hogy ejha, 4 órát utaztál, és még nem is vagyok a pasija? :DD Ezt felhoztam neki,hogy milyen vicces már a nevelő anyja. Erre ő mondta hogy ha akarom,kipróbálhatjuk milyen köztünk a párkapcsolat. Örültem, mert nagyon sokszor elképzeltem már ezt. Elmentünk óriáskerekezni,séta közben kézfogás,ami nagyon fura volt köztünk. :D Jót óriáskerekeztünk, Rómeó szerepét betöltve meghívtam egy Ice n' Go-ra,majd hazamentünk és megnéztük a Love Simont. Közben rámdőlt,úgy aludt el, és mint kiderült én is így aludtam el rajta. Az apja korán reggel ment dolgozni,mi a nappaliban a kanapén,megörökítette a pillanatot. Innen is köszi! :D Aztán beszélgettünk hogy mi túl régóta vagyunk ehhez barátok,és egyikünk sem úgy képzelte el. Majd könnyek közt búcsú,azóta is minden nap beszélünk. Kérlek segítsetek ezt megfejteni.. Üdv: egy kétségbeesett tini fiú

2019. aug. 13. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ezen mit kell megfejteni?
2019. aug. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Lelki szemetes láda vagy
2019. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyesnek: Ha nem is megfejteni,más szemszögéből látni a helyzetet. Kettesnek: Nem offolok inkább..
2019. aug. 13. 09:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég kétesélyes a dolog, szóval én mindenképp megkérdezném tőle a félreértések elkerülése végett, abból baj nem lehet.
2019. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2019. aug. 13. 09:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mik vagytok? Tinik, és ezzel mindent megmondtam. Ha most nem is, majd 15 év múlva megérted.
2019. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Wow. Nagyon elgondolkoztat ez a válasz! Köszönöm
2019. aug. 14. 16:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nagyon jó barátok vagytok, de érdemes lenne tisztázni a lánnyal, hogy érez-e barátságnál többet... a leírás alapján nem érez.
2019. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!