Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy tegyem tul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tegyem tul magam rajta?

Figyelt kérdés
A volt baratommal 2 honapig voltunk egyutt.En tenyleg azt hittem hogy o normalis meg minden.Viszont eleg keveset talalkoztunk mert vagy en nyaraltam vagy o.Vagy en dolgoztam vagy o.Es miutan lemondtam az utolso talalkozot azota megvaltozott minden.Alig beszeltunk.Jo ha o irt ram igy 2-4 nap utan hogy miujsag.De akkor nem beszeltunk sokat.Es valahogy elkezdett letiltani eloszor instan mert ott valami csajjal rakott ki kozos kepet,amit azota se magyarazott meg hogy egyutt vannak e vagy se,de gondolom igen mert most is rakott ki vele.(kamu profilrol megneztem) Azt mondta nekem hogy o nem erez irantam semmit es hogy ezt zarjuk le.De meg se adott normalis valaszt hogy akkor minek mondogatta hogy hianyzom meg szeret engem.Viszont azt se ertem hogy o hogy tette tul magat ilyen gyorsan? Nekem meg azt mondta az elejen hogy megfogtam valamivel🤷🏽‍♀️En nagyon depresszios vagyok es csak ra tudok gondolni.
2019. aug. 17. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Engedd el. Sose szeretett igazán, csak arra kellettél neki, hogy legyen valakije. Aztán talált jobbat és máris ejtve vagy.
2019. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Első sorban : attól mert ez el keserít, nem leszel depressziós. Ne kelljen megint ezt a témát felboncolni, senki se lesz depressziós ilyenek miatt.

Másodjára : ő megmutatta a foga fehérjét. Nem lehet tudni azt,hogy amiatt lett ilyne mert ti folyton úgy mond "kerültétek" egymást, vagy mert egyszerűen te csak valami voltál neki, aki azért kellett,hogy egy pillanatra se legyen singlie. Nem, nem tudja senki, csak is egyedül ő. DE! Én azt mondom,hogy lassacskán tedd túl magad te is rajta. A kapcsolatotok alapjáratba véve amúgy is, nem volt olyan szoros. Fejezd be a kérdések feltevését magadnak, gondolj kevesebbszer rá, foglald le magad, menj el valahova barátokkal, nézz egy jó filmet, fess, rajzolj, csinálj valamit csak ne hagyj magadnak lehetőséget rágondolni. Miután az idő eltelik túl lépsz rajta, mint mindenki más, mert ez nem egy világ vége nehéz dolog. Nem fogsz bele betegedni sem,ne meséld be ezt magadnak, mert így csak ártasz. Vég lett, kész, tudom,hogy nehéz én is keresztül mentem ilyenen, de nem dőlt össze a világom,miután jobban leszel, és elég erőss, próbálhatsz, aléhúzom : meg próbálhatod, megkapni a kérdéseidre a választ,de most ebben az állapotban ennek nincs helye. Nem tudod így el fogadni,hogy vége.

2019. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Te jó ég csajszi, tényleg ilyen köcsög miatt sírsz? oké hogy az én egyetlen kapcsolatom is azért ment tönkre mert a kevés tali cseszte szét és én többet akartam ez jogos..

De ameddig te is instázol, meg más lánnyal tesz ki közös képet és ilyen után sírsz, addig ne várj boldogságra.

El nem hiszem, igaz hogy lúzer vagyok de én az életem is oda adnám azért akit szeretnék, erre ilyen hűtlen barmokért sírnak a lányok.. Miért lett ilyen szar ez a világ..

2019. aug. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!