Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írhatnék egy olyan fiúnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék egy olyan fiúnak, akivel egyáltalán nem ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
Sőt, nem csak, hogy nem ismerjük, hanem eddig egymás létezéséről sem tudtunk, viszont a profilja alapján nagyon szimpatikusnak tűnt, így hát bejelöltem és vissza is igazolt. Szeretném megismerni, de semmiképpen nem akarok nyomulni vagy elijeszteni. Ő magától nem hiszem, hogy írna, szerintem mindenképpen nekem kell, mert én voltam a kezdeményező fél.

2019. aug. 24. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg hol vagatja a hajat, mivel szerkesztette a kepet. Nem ismer -> Szinte 0 kockazat
2019. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán írd meg, hogy szeretnél ismerkedni. Mert ha random elkezdesz kérdezősködni, vagy valami, az szerintem fura. Szóval szerintem ne az legyen, hogy "Szia, hogy vagy?" Hanem mindenképp írd meg, hogy mik a szándékaid. :)
2019. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írd le konkrétan hogy ismerkedni akarsz. Csak szia, milyen napod volt, aztán kicsit személyesebb kérdés hogy hány éves ilyenek. A lényeg hogy pozitív legyél, a kisugárzásod is

4 5 napig írj rá, akkor is ha kevés érdeklődést mutat feléd az elején. Aztán ne írj. Úgy is keresni fog. Nekem bevalt:)

2019. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 -remete- ***** válasza:
teljesen jók a fenti tanácsok. remélem megírod ha sikerült kíváncsi leszek. :)
2019. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még nem válaszolt, de azért reménykedem. :)
2019. aug. 25. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok, na válaszolt?
2020. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!