Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 16 éves fiúként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 16 éves fiúként egy 14 vagy egy 16 éves lánynál van több esélyem?

Figyelt kérdés
Csak mert a velem egy idős lányoknak mindíg pár évvel idősebb barátjuk van, viszont egy 14 éves lánynál pedig én vagyok idősebb két évvel.
2019. aug. 29. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Általában a 13-17 év közötti lanyokat az idősebbek érdeklik ,vagy az autó/ház/nagyobb végzettség miatt vagy mert értelmesebbnek találják őket.


Ha te is értelmes vagy veled is össze főbb jönni a veled egykorú lány.

A 14 évesek is össze fognak veled jönni de csak azért amiket felsoroltam

2019. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában az idősebb fiúk/férfiak népszerűek a lányok körében,pláne ilyen fiatalon.De ha értelmes vagy,és érettebbnek érzed magad a korodnál,akkor simán próbálkozhatsz a veled egykorúakkal is.
2019. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen mindegy lett volna, sőt még most is. Mondjuk azért pontosítok, úgy mindegy, hogy 16 évesen ugyan úgy össze jöttem volna egy 16 evéssel, ha normális és tetszik, meg hát ugye ha még van a szikra. :D
2019. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkét kornál van esélyed.
2019. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!