Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van ilyen, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen, vagy én gondolom túl?

Figyelt kérdés

19, 20 évesek vagyunk, de ezt tinikategóriába ítéltem meg.

Van valaki, akit néha látok, és akárhányszor észrevesz, különösen néz rám, majd elkapja a tekintetét. Na, ezt elég nehezen tudom leírni, de olyan, mintha valami "villanna", felismerés, hogy ez én vagyok, mintha kissé zavarba jönne. Én ezt a pillantást csak akkor szoktam valakire vetni, ha vonzódom hozzá. Kicsit mintha valami ijedtség is lenne a tekintetében. Ezek után kettő dolog szokott történni: vagy kerül, nem néz többet a szemembe, vagy máskor pont hogy arrafelé pillantgat, és ezt néha el is kapom, ő pedig gyorsan elnéz.

Igen,lehet,hogy túldramatizálom ezt a nézelősdit, de az a helyzet, hogy én tökéletesen ugyan ezt csinálom vele, félénk vagyok ilyen téren és fogalmam sincs mit tegyek. Valami megmagyarázhatatlan, kimondatlan dolgot érzek kettőnk között, ha ott vagyok. Létezik, hogy ő is ennyire besz*ri vagy nem is akar az égvilágon semmit?



2019. aug. 31. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ijedős.De ha szokott uánad tekingetni akkor valószínűleg vonzónak/érdekesnek tart.
2019. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!