Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell csókolózni? Valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ArolF kérdése:

Hogy kell csókolózni? Valaki tutarial? 😅

Figyelt kérdés
már egy ideje együtt vagyok a barátommal, és folyton azon agyalok, hogy milyen lesz a csók.. még soha nem csókolóztam, és sehol nem találtam pontos "tutarialt"... aki tud nekem segíteni írjon! SOS! Előre is köszi!

#csók #első csók #Csók-tutarial
2019. okt. 12. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon sajnálom hogy itt tart a világ, ahol ennyire nem tudunk mit kezdeni magunkkal, ahova a saját ösztöneikre se merjük bízni magunkat, ahol azt higgyjük hogy ha elbánázzuk az első csókot akkor össze dől a világ, nem fog minket szeretni. Nincs tutorial, hagyd a netet a p**csába és menj csókold meg!
2019. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Amikor nekem volt az első csókom akkor én is paráztam nem is kicsit.

Meg a barátnőmet kérdeztem meg de igazából ott már rá jöttem hogy erre nincs jó válasz mivel ha valaki leírja pontosan akkor sem lesz könnyebb. Legalábbis szerintem. Majd lesz valami, lehet hogy először felni fogsz meg minden bajod lesz de utána úgy is bele fogsz jönni. :)

2019. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos dolog ez a túlzott aggodalom, csak teljesen felesleges. A csókot nem lehet elmagyarázni; résnyire nyitod a szád, majd ő is, és mozgatjátok összhangban. Nem kellsemmi extrára gondolni, tényleg ösztönből fog jönni. Arra azért figyel hogy ne nyisd akkorára a szád mintha fel akarnád falni, és ne nyálazz...
2019. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
nyugi jó lesz, ha nagyobb a szád max megeszed de a fiuknak nagyobb xd
2019. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket... remélem tényleg nem lesz semmi baj😂😅
2019. okt. 12. 17:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb akkorára nisd szét a két ajkad, hogy az ő egyik Ajka közzé férjen, és mikor kozte van az övé, zárd össze, és "húzd vissza" a fejed. Ez a leg egyszerűbb módja hogy elmondja. Igazából elsőre senki sem lesz tokeletes. Az a lényeg hogy ha szeretitek egymást es vonzodtok egymáshoz jó érzés lesz igyis ugyis
2019. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Ilyenen agyalni? Pfff. Észre se veszed,hogy megcsókol.
2019. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem borzasztó béna első csókom volt de azóta jól megy szóval no para :D
2019. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

elsőnek igaza van.

amikor nekem volt az első csókom, nem volt sem számítógép, sem mobil, sem internet. És mégis megtörtént xd

2019. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

5-8 éve leírtam itt egy remek kis leírást.

Ha azt megtalálod...

ha meg nem, akkor csak úgy próbáld ki.

2019. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!