Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen magányosak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen magányosak a fiatalok? Lányok, fiúk, miért nem jöttök össze?

Figyelt kérdés

Mind két oldalról azt hallom, mennyire nehéz találni egy megfelelő párt, illetve hogy mennyire aljas a másik nem nagy része.


De kérdem én, naív idealista, nem lenne egyszerűbb csak leülni néha, és beszélni a másikkal, semmi szándék nélkül?


2019. okt. 20. 21:52
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
23%
Ezt én se értem mindenki csak nyavajog de össsze jönni az már luxus
2019. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Személy szerint, azért nem jöttem össze senkivel, mert aki tetszik.. Hát ő utál. :D

Az iskola sok időmet elveszi. Nem tudnánk annyit találkozni, ha másik városban lakik.

Szóval vagy az iskolából szerzek magamnak egy lányt vagy egy fiút. Vagy várok



Igazad van. Egyszerűbb lenne leülni és beszélgetni, én sem értem miért nyavalyog sok ember. Félre ne essék, én nem nyavalyogtam az előbb.

2019. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Én maradok a prostiknál.
2019. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert mindenki válogat. A srácok akik írkálnak hogy “minden csaj felszínes ? azért mert duci vagy nem érdemlem meg a szerelmet?” a csinos lányok után vágyakoznak és ugyanez fordítva. Így a legtöbb általánosságban vett nem szép fiatal egyedül marad várva a csodára.
2019. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Én próbálkozok, de eddig nem lett semmi eredménye :/ Élôben hamar lekoptatnak, neten pedig ha meg is van a közös hang akkor vagy az ország másik felébe lakik vagy csak barátnak kellenék neki.


Nah pont ezért. Nem gondolom, hogy minden lány aljas lenne, nyilván vannak olyanok, de miért lenne mindenki az? Csak mert én szerencsétlen vagyok?

2019. okt. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert ez nem így megy. Attól, mert valaki magányos, még nem lesz boldog, ha egy random idegennel összekötik.

"nem lenne egyszerűbb csak leülni néha, és beszélni a másikkal, semmi szándék nélkül?"

Szándék nélkül mi értelme? Mellesleg: az ember olyannal beszélget szívesen, aki szimpatikus neki.

2019. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell barátnő
2019. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!