Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális srác kérdése:

Mi a véleményetek? Ha a suliban együtt vagyok egy lánnyal, akkor milyen gyakran kell hozzá "közeledni" vele lenni?

Figyelt kérdés

Tudom fura kérdés. De ha túl gyakran megyek oda hozzá akkor szerintem sok lennék,ha meg kevésszer akkor elhanyagolom...

És milyem gyakran,milyen programokat javasoltok?



2019. nov. 12. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Pont 6 óra 23 percenként. Brit tudósok bizonyították be.


Ami a programokat illeti, heti kétszer menj el vele lovagolni, és kéthetente sárkányrepülőzni.

2019. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
És ebben mi a játékokkal kapcsolatos kérdés?
2019. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy ha együtt vagytok akkor miért nem kerdezed meg tőle? Soha nem értem hogy itt mindenki együtt van mindenkivel de ilyen alap dolgokat nem tudnak megbeszélni....
2019. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!