Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hív el talira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hív el talira?

Figyelt kérdés

Hétvégen egy buliban megismertem egy fiút. Hamar egy hullám hosszra kerültünk tetszettünk egymásnak és csókolóztunk is. Azóta be is jelölt chatelunk is meg minden utalt is arra hogy folytassuk de konkrétan még nem hívott el találkozni.

Ez miért lehet? Mert magabiztosnak magabiztos nem hinném hogy félne. És írni is ir meg minden megvan csak nem hív el:(

Valami tanács?

Előre is köszönöm!

18/L



2019. nov. 27. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert a buliban nem történt több.
2019. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát gondolom vár a megfelelő alkalomra, de az is lehet, hogy közben mással is kavar stb. Nem ismered olyan régóta, szóval nem kell elsietni. Ha a héten nem jutsz vele egyről a kettőre, akkor feldobhatod a tali témát te is, ha tényleg nagyon bejön.
2019. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
te is szoktál rá írni, vagy mindig ő ír? Ha egy-két alkalom után nem a csaj ír rám mert elvárja hogy mindig én írjak akkor én is hagyom a pcsába általában mert önző kutya :D Amúgy meg belehalnál ha te hívnád el omg? Büszke lehetsz magadra majd ha ez miatt baxod el mert képtelen vagy lépni mindig arra vársz hogy majd mások megoldják a helyzetet...
2019. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!