Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha random egy ismerős elhívna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha random egy ismerős elhívna randizni akkor te (mint lány) hogyan reagálnál?

Figyelt kérdés

Igazából egy tanfolyamra járok és van egy csajszi ott aki bejön. Csak nem igazán vágom hogy mennyi értelme lenne így random ezt megpróbálni? Ti lányok hogy reagálnátok hogyha nem lenne palitok, és egy fiú csak úgy odajönne hogy elhív valahová?


Úgy értem hogy a másik fél szándékait egyáltalán nem tudom így van-e egyáltalán értelme?



2019. nov. 30. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint jobban örülnék, ha előbb egy kicsit megismerném azt a srácot. Kellemesebben érezném magamat, ha nem egy teljesen idegen ember hívna el, akiről szinte semmit nem tudok.

Persze ez attól is függ, hogy hány évesek vagytok. Lehet, hogy én is másképp fogom gondolni pár év múlva.

Mennyire ismeritek egymást? Szoktatok beszélgetni?

2019. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért előtte beszélgess vele.

Ha eddig egy szót sem szoltal hozzá, ne hívd el sehová. 🤣

2019. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fiatal 20asok mind ketten. :D


Hát így random szoktunk, de akkor inkább úgy hogy többen egyben és nem kettesben. Tanfolyamból még 3-4 hét van + vizsga szóval nem tudom.

2019. nov. 30. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg vizsga után, mert ha nem úgy jön össze a dolog nagyon kellemetlen lesz, de ha meg sokat vársz akár összejöhet valaki mással:(


nehéz ügy :/

2019. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele elobb beszélgetni, kicsit közelebb kerülni. Én valószínűleg elmennek, a lány helyében. De borzasztóan frusztrálna, hogy egyáltalán nem is ismerlek. Eleg pár mondat, csak, hogy ne legyel full idegen és full random. Aztan mehet szerintem
2019. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!