Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlöl vagy esetleg tetszhetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlöl vagy esetleg tetszhetek még neki?

Figyelt kérdés
Még régebben nagyon jóban voltunk egyik fiú haverommal, állandóan jött velem, egy szabad percem nem volt tőle. Ha valami hülyeség történt órán, mindig hátranézett rám. Egyszer félvigyorral mondta, hogy a zenesuliban biztos elterjesztik, hogy jár velem. Máskor mondta, hogy reméli, hogy a lánya olyan lesz majd mint én. Mikor picit összevesztünk és látta, hogy szomorú vagyok, akkor másnap megkérdezte hogy szünetben nem megyek-e ki vele meg a haverjával. Mikor beszélgettem vele, néha nem mindig a szemembe nézett(többször nézte a melleim). Amikor mellette ültem és más csoportba akartam menni, akkor nézett és mondta hogy menjek az övébe. Sajnos azóta már nem tartjuk a kapcsolatot, összevesztünk, ő volt az aki elárult, és most ő az aki megtagadja a köszönést is és lehord mindennek, semmibe nézi azt, amiért egyszer büszke volt rám. Viszont bárhol a meglát néz, néha gúnyod vigyorral, néha pedig bambán. A barátaimtól tudom hogy ugyanúgy kérdezősködik utánam a közös ismerőseinktől. Ha meg se akar látni, mikor ránézek, miért bámul mikor nem figyelek meg kérdezősködik?
2019. dec. 10. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem azok utan ahogy viselkedett ne erdekeljen h mit erez veled kapcsolatban. En megszakitanam a kapcsolatot vele. Elhord mindennek es meg koszonni se tud? Felejtsd el, igy nem viselkedhet veled egy pasi. Nem erdemli meg a baratsagod es figyelmed, a tested meg foleg nem.. talalsz ezerszer kulonbet is

L

2019. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Gyerekes viselkedés!
2019. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
olyan déja vu érzésem van,mintha már egyszer kiírtad volna ezt a kérdést pár hónapja. gyerekesen viselkedik az biztos,talán hagynod kellene ha már arra nem képes hogy belássa a hibáit és férfiként viselje annak következményét. legalább próbálna bocsánatot kérni... de te miért emészted magad emiatt? ha annyira zavar a dolog állj elébe és bocsáss meg neki,bár mint mondtam,neki kellene elnézést kérnie. aztán lehet hogy ez csak egy félreértés amit mindketten benéztetek. beszélj vele,légy felnőtt!
2019. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert úgy viselkedik mint egy ovódás. Nem látja be, h ő volt a hibás,és próbálja tartani a haragot. Ilyen fiúval ne foglalkozz!

L

2019. dec. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1) Tedd át a kérdésed a tini kategóriába.

2) Most vagy van egy csomó ember ue. problémával, vagy te írod ki folyamatosan ezt a kérdést időnként.

3) Ahogy fent is írták, gyerekes viselkedés, óvodában volt utoljára szokás meghúzni a lányok haját ha tetszettek.

4) Ne foglalkozz vele, ahogy más viselkedik veled úgy viselkedj te is másokkal.

2019. dec. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!