Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is előfordult már,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult már, hogy álmodtatok egy barátotokkal és utána megtetszett nektek?

Figyelt kérdés

Osztálytárs.

Eddig sosem gondoltam rá úgy, hogy de csinos, tök aranyos a mosolya.

De már igen. Semmi komoly érzés. Nem sokszor beszélünk, de eléggé jól kijövünk. Az viszont nem segít, hogy a melleim méretét dicséri, és zavarba tudom hozni.



Veletek előfordult már? Esetleg csináltatok valamit? Próbáltál többet vele lenni?


17 évesek vagyunk. :F


2019. dec. 15. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez általában egy két napig tart, hogy ha álmodsz valakivel megtetszik :D
2019. dec. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem olyan h almodtam vele meg nem volt de h elkepzeltem vele es utana elkezdett alakulni valami es be is jon na olyan most is van velem
2019. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!