Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi néz, mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi néz, mikor ránézek, akkor pedig elkapja a tekinteté, mennyi az esélye, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
85%
2019. dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
78,34%
2019. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdezem, nem érdekel a trollkodás, főleg nem az ilyen. Csak az válaszoljon aki tud normálisat írni. Köszi:)
2019. dec. 19. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Az első két válasz értelmes. %-ban fejezték ki, hogy "mennyi az esélye" Egyébként meg gőzünk sincs.
2019. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Tetszel neki szerintem, de az már nem biztos, hogy akar is valamit tőled..ha akar akkor hamarosan lépni fog, ha nem akkor meg nem érdekled annyira.
2019. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
88%
Szerintem tudatni akarja, hogy tetszel neki, de vagy bátortalan a szemkontaktus felvételéhez, vagy el van kötelezve, így nem akar többet annál, mint hogy tudassa, tetszetős vagy számára.
2019. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 M.Csaba71 válasza:
78%
Szerintem kifejezetten tetszel neki, ezért néz, amikor odanézel, azért fordítja el a fejét, hogy ne vedd észre, pont azért, mert sokat jelentesz neki, de önmagát nem érzi elég jónak ahhoz, hogy szóba merjen állni veled. Én legalábbis pont így viselkedtem, amikor tizen- huszonéves voltam.
2019. dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy "trükk ":

Ránézel nez,elkapjatok a tekintetetek. Visszanezel ois de mosolyogva férenézel es utana varsz. Ha tetszel neki odamegy ugyis. Vagy talal lehetoseget hogy ujra ránezz. . Innen mar ugyis tudod majd. Főleg ha mosolyog. Mosolyogj. Ez a lényeg :)

2020. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!