Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamasz fiúk! Németek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamasz fiúk! Németek milyen alkatú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Épp itt gyk-n olvasgattam, hogy miért alakulhat ki testképzavar és a legtöbben ( a média mellett) a fiúkat hibáztatják mert, hogy a fiúknak a vékony lányok jönnek be és akkor más is vágyik arra a figyelemre, meghogy bejönnöm másoknak. Ez igaz?
2019. dec. 28. 01:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*nektek
2019. dec. 28. 01:08
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

MINDEGY MILYEN AZ ALAKOD


Lehetsz dagi, húsis, vékony, kis vagy nagy mellű, kék, barna, esetleg rózsaszín hajú, és a szemed is lehet akármilyen, sőt lehetsz akár fél szemű is.


A lényeg ami benned van, az ahogy viselkedsz, aki vagy valójában.


És akinek tetszel, teljesen le fogja szarni hogy nézel ki, hisz TÉGED szeret, nem két mellt, vagy egy hajat.


Mondom ezt fiúként.

2019. dec. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Majd a következőkbem létszi kort is!
2019. dec. 28. 01:13
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
18/f, az lemaradt
2019. dec. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. dec. 28. 01:14
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem azért az előző válaszoló kicsit torzít. Nem mondom, hogy semmi valóságalapja nincs, de nem ez a megszokott. A testalkat egy indikátor IS tulajdonképpen. Egy egészséges test, akármekkora keretek között nézzük, sosem lesz elhízott. Mert az egészségtelen. Hogy miért hoztam fel ezt okot? Mert ez biológia is kicsit (ki miért tetszik a másiknak stb stb) 18/f
2019. dec. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

A #2 természetesen egy felületes cukormázas hazugságot ír. Én pl semmi esetre sem kívánnék meg szexuálisan egy lányt akin felesleg van. Nem vonz. Nincs kedvem ránézni, megsimizni, kényeztetni. A barátnőm például 169 cm és 45 kg. Ha 60 kg lenne, szóba sem állok vele, hiába a legjobb fej, mert szexuálisan nem vonz.

A belső is fontos persze, ha nem csak egy alkalmi vagy laza kapcsolatról van szó. Akivel nem vagyunk egy hullámhosszon, azzal komoly kapcsolat elképzelhetetlen.


Szóval igyekezzen csak lefogyni aki túlsúlyos, ha tetszeni akar a legtöbb fiúnak. Míg valaki (90%ban) tehet a testsúlyáról, én nem tehetek arról hogy mi vonz, hiába erőlködök. Aki ezért "hibáztat" az hadd ne mondjam mit dugjon fel magának.

2019. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
70%

#Kerdezo nem "csak" letezik

masok az izlesek

Nekem minden szep lany tetszik

Noies formas legyen, egeszseges, termeszetes

a tobbi teljesen mindegy, mennyire alacsony, magas, "sovany", "kover"


szelsosegekben a szoszerinti csontkolekcio az ami taszit, hiszen az koporsobol szokott!

2019. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Az első egy baromságot írt. Igenis számít a külső. A lány alakja nagyon sokat elárul a személyiségéről is. Ha pl elhízott és ez egyáltalán nem zavarja, az igénytelen. Nem azt mondom hogy legyen 20kg, de nálam ne legyen nehezebb.
2019. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

16/f

nekem két elvárásom van:

vékony testalkat

cuki aranyos arc


szerencsére a mostani barátnőm is ilyen :p

2019. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!