Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok neketek a fiúsabb lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok neketek a fiúsabb lányok?

Figyelt kérdés
Neked tetszene egy fiúsabb lány. Pl.:annyira,ha lehet nem sminkel sokat kicsit az arca is fiús. Ruhákból szereti a nagy pulcsikat meg a fiús ruhákat,de van hogy kiöltözik meg attól függetlenül szereti a rózsaszínt XD sok feketét hord. De viselkedésre meg aranyos. 16éves lány voltam légyszíves írjatok kort is, köszönöm szépen! ^^

#fiús lány #járjvelemxd
2020. jan. 10. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem lenne problémám vele. Bár a leggingsért oda vagyok, ha olyant nem hord rendszeresen akkor az kicsit fura, de nyilván nem ez alapján választok párt.
2020. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
#1-es voltam, kor lemaradt, bocsi :D 19/f
2020. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem lenne baj, nálam amúgyis jó pont, ha nem sminkelsz, de a többivel se lenne bajom. Nekem tetszenél.
2020. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is bejön az ilyesmi és mindíg is tetszett is. Szívesen ismerkedek mindíg ilyen lányokkal, csak nem mindíg van rá alkalom sajnos. Baráti körömben is szeretik az ilyen lányokat, sokkal jobbak mint a pláza cicák.
2020. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Attól, hogy egy lány nem sminkel és nem pitsásan öltözik, még nem lesz fiús. Ez pusztán ízlés.


A fiússág inkább mentalitás, viselkedés kérdése, mégha (pl. arcra) kissé fiús vonásai vannak.

De kérdésedre válaszolva nekem nem jönnek be a "fiús lányok". Azon a véleményen vagyok, hogyha valaki férfi, akkor minél jobban férfiasnak kell lennie (és nem, ez sem az izomagy, vagy más külsőség). Ugyanez igaz a nőkre is.

2020. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

#5


Lehet van némi igazság ebben amit mondasz. De én rosszul vagyok tőle, mikor visítva sírás van, mert egy pici darab letörik a körméből (és nem úgy hogy érinti a körömágyat vagy valami, hanem csak a hegye lepattan). Vagy a tipikus nincs mit felvennem, mikor nem tudja már hova rakni a ruháit ami a másik nagy gondja. Meg a "nincs semmi bajom" de ordít az emberrel, vagy visítva sír. Mikor 1 kérdésedre se tud normálisan válaszolni stb. Utána az ilyen meg ott áll szerencsétlenül, hogy még is mi lehet a baja, meg jönnek a "ki érti a nőket" kérdések, meg itt gyakorin is kismillió helyzet leírás hogy valaki jöjjön már rá hogy mi is zajlik éppen.


Ezért jobbak a kicsit fiúsabb lányok. Nincs hiszti nincs macera. Éhes csinálsz kaját (kinyögi hogy mit enne és nem azt mondja, hogy nem tudom), ha fáradt hagyod pihenni vagy együtt pihentek, ha dugni akar nincs rajta bugyi, nem kell még neked könyörögni érte, mikor ő akarja. Sokkal egyszerűbb az élet egy fiús lánnyal, mint egy full tipikus lányos lánnyal.

2020. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Leírás alapján semmi probléma nincs veled.
2020. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Járnék Vele.
2020. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
I see. Megértek mindenkit mit miért gondol, szóval köszönöm,hogy leírtátok^^
2020. jan. 12. 00:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel nem az eseteim. De valakinek tetszik. De lehet hogy az én véleményem itt nem annyira releváns mivel én nagyon konzervatív vagyok. És a nőiességet szeretem
2020. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!