Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van, aki hízott, mióta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, aki hízott, mióta összejött a barátjával? Hogy fogadta?

Figyelt kérdés
Én sajnos 8 kilót híztam...

2020. jan. 10. 17:57
 1/6 anonim válasza:
94%
Nem kell vele foglalkozni,úgy is szeret ha felszedsz pár kilót! Nincs ezzel baj ne rágódj rajta szerintem.🙂
2020. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Együtt hízunk, míg a halál el nem választ." :)

Viccet félretéve, ha komoly kapcsolatban van az ember, akkor hajlamos megnyugodni és elengedni magát, ezáltal hízni. Normális ember nem hagyja el a párját, csak azért mert felszedett pár plusz kilót. Gondolj bele, ha terhes leszel, felszaladhat akár 10-15 kg is. Ha most szóváteszi, akkor ott valami nem oké és a későbbiekben sem lesz.

2020. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább fogytam, pedig alapból is vékony vagyok. Stresszelek mindenen😃 Meg amúgy is van hogy olyan szerelmes néha az ember, hogy enni is elfelejt.

A partnerem viszont hízott egy pár kg-t, kicsit elkényelmesedett miután összejöttünk. De nem baj, így is nagyon jól néz ki.

2020. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Èn örültem neki mert sovàny volt a baràtnōm
2020. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ne nagyon híz tovább mert egy idő után elege lesz belőle hisz ő egy vékony lánnyal kezdte el a kapcsolatot mert az jött be neki. Oké, hogy így is szeret, de csak egy ideig amíg nem lesz egy jobb. Lehet nem hangzik jól de én azt GONDOLOM, hogy dobni fog ha folytatod. Lehet 1 nap hirtelen közli veled. Ha 40 év körüliek vagytok akkor nem áll fent ez a veszély ott ez már normálisabb esett. De ez csak szerintem, gondold át az élet nem habos torta.
2020. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most így karácsony alatt rám is szaladt fel, barátomra is szaladt fel pár kg. Mi abszolút poénra vettük és szeretjük egymás "zseléjét" (film ichlette).
2020. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!