Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire valtozna a velemenyed...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valtozna a velemenyed, ha ezt tudnad meg a fiurol?

Figyelt kérdés

Van egy srac, aki tetszik. Egesz jol kijovunk, alakulgat valami.

Viszont nemreg meselte egy baratnom, hogy ez a fiu neki volt osztalytarsa volt. Egyszer veszitett egy jatekban es elkezdett sirni. A baratnom elkezdte cukkolni, sertegetni, a fiu pedig elegge agresszivan viselkedett a lannyal, majdnem megutotte allitolag.

Ez altalanos iskolaban tortent, azt hiszem otodikben. Most vagyunk 18-19 evesek.

Nektek mennyire valtozna igy a velemenyetek?


2020. jan. 15. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elégvgyerek eszű vagy már bocs. Nyugodtan pontozz le de aki egy gyerekkori, 7 évvel korábbi "majdnem" verekedésen parázik...kár a szóért. Nőjj fel.
2020. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem pontozlak en le, tudom magamrol, hogy gyerekes vagyok sajnos nem sajnos:DDD

Csak furcsa volr baratnom reszerol, hogy igy kiemelte a dolgor.

2020. jan. 15. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ötödikes volt azóta valószínűleg sokat változott, szerintem ne ítélj az alapján.
2020. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátnőd féltékeny.
2020. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudod, az múlt... Az a gáz, hogy ilyenekkel próbál hülyiteni téged...
2020. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Baratnodnek meg elmondhatod hogy bekaphatja a faszt.
2020. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szegyen sokakbol kihozza az agressziot. Egy gyerekbol foleg! Azota biztosan fejlodott a szemelyisege, ha meg nem, akkor az ugyis kiderul, csak akkor meg ne felj ott hagyni idoben :) De nekem ennyibol nem valtozna rola a velemenyem. Gyerek volt, most meg mar nem az.
2020. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a gyerekeknek még nem fejlődött ki teljesen az agyukba a terület, ami mérlegli a tetteik következményeit, (ezért van az, hogy a gyerekek sokszor erőszakosak és szadisták (nem mindegyik))
2020. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

Nem való neked még párkapcsolat, ha agyba itt tartasz.

Ötödik osztály óta az ember rengeteget változik, akkor még gyerek volt.

21/L

2020. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ötödik osztály nagyon messze van gimi 4-tól, szerintem tök irreleváns már ez.
2021. júl. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!